Eğer dünyada kalan son insan olsaydın ne yapardın?

Eğer dünyada kalan son insan olsaydın ne yapardın?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• son insan muhtemelen biomekanoid bir varlık olacaktır. yarı insan yarı makine bir varlık olması muhtemeldir. teknolojinin allahlık edeceği zamanlarda yokedilen sistemlerden kaçabilecekse bile, insanoğlu herşeyin en kolayına kaçabilmek adına tüm angaryalarını yüklediği makinelere, çiplere ve teknolojilere kendi vucudunda da yer verecektir. dünya dışında yaşanabilir bir yer bulma olasılığı da, pioneer 11'in içindeki tabelayı şu anda küçük yeşil adamların bulmuş olma olasılığı kadardır. ışınlanmayı, paralel evrenler kuramını, başka bir galakside, samanyolunda dünyaya benzer bir gezegen bulma ihtimalini hiçe sayamayız elbette. ancak insanlık dünyanın yokolmasıyla kıyametini tamamlayacaktır. çünkü insan ne denirse densin çok kırılgandır. bu evren ayı gibidir insansa bir çöp parçası. insan bu evrenin dışına çıkınca harcanıp gidecektir. ancak insan bu kırılganlığını kendi kendine yaratacağı ve bedenine monte edeceği teknolojilerle gidermeye çalışacaktır. işte insan da kırılganlığını yokedip ölümsüz olmaya çalışırken giderek daha az insan daha mekanik bir yaratık halini alacaktır. güçlü olma ihtiyacı insanı insan olmaktan men edecektir.

0|0
    0|0
  • Ben efsaneyım izlemeni tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • ek başıma ne yapacağım .Herkesin gittiği yere giderdim :)

0|0
    0|0
  • kurda kuşa yükseliriz artık

0|0
    0|0
  • o zaman dünyadaki ilk insan ben olmuş oluyorum.diğer gezegenlerle iritbata gecer bana uzaylı bir hatun yollamalarını isterdim D:D

0|0
    0|0
  • Sağ kalan kedi kaldı mı diye her yeri arardım, kedisiz çekilmez o hayat

0|0
    0|0
  • Bazen düşünürüm ben bu hayali . . .

Kısa bir süre içinde canıma kıyardım

0|0
    0|0
  • herşeyden yerim, kendimi denize atarım sonra

0|0
    0|0
  • mümkün değill..yeterınce yalnızım bunca kalabalık arasında..yeterrrr..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sperm bankalarını soyar neslimi devam ettirmeye çalışırdım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...