Maşa yapanlar bir bakın ...

1-Saçınıza maşa yapmadan önce düzleştiriyor musunuz yoksa olduğu gibi mi yapıyorsunuz ?

2-Saçınıza düzleştirici ya da maşa yapmadan önce kullandığınız ürün var mı ?

Teşekkürler ...

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben duştan çıkar, saçlarımı kurutur maşa yaparım ama geçen bir arkadaşım temiz saça maşa daha çabuk bozulur dedi.

Kirli olmasın ama en azından 1 gün önceden yıkanmış olacakmışsın. Yoksa hemen düşermiş.

Bir de maşaladıktan sonra bukleleri açıp tepelere krepe at ve sonunda sprey sık. Daha iyi tutar.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bi soruda benden kasım paşalıyım eli maşalıyım dedikleri maşa bu maşamı :)

0|0
    0|0
  • Sizin işiniz de ne kadar zor ya :D

0|0
    4|1

Kızlar Ne Diyor 15

• arada yaparım. düzleştirmeden tabiki zaten üşeniyorum bide onunla hiç uğraşamam :D mavi su kullanıyorum koruyor

0|0
    0|0
  • düzleştirici uygularsan maşa tutmaz. Ama bana sorarsan bir gece önceden saçını iki üç parçaya bölüp her parçayı balıksırtı örersen daha sağlıklı. 2-3 sene kullandım bidaha saçlarımı toparlayamadım hem döküldüler hem de kesinlikle şekil tutmuyor artık inceldi çok. Özellikle düzleştirici mahvediyor maşa değil de.

0|0
    0|0
  • direk tararım maşalarım düzleştirmem

düzleştirmeme gerek yok kendi saçım dümdüz :/

0|0
    0|0
  • düğüne gideceksen kuaföre uğra

1|0
    2|1
  • Düzleştirmem, kolay açılıyor düzleştirince.

Bişey kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Eğer saçların çok kabarık ise düzleştirici ile üzerinden bir kere geçebilirsin saçlarının.

Eğer kabarık değil ise düzleştirmene gerek yok.

Ben dove'nin ısıya karşı koruyucu saç spreyini kullanıyorum düzleştirmeden ya da maşa yapmadan önce.

Ayrıca maşa ile yaparsan bukleleri ya da dalgaları hemen düşüyorlar. Ben düzleştiricim ile yapıyorum, daha kalıcı oluyor. Birde bittikten sonra loreal'in saç spreyleri var, saçı kat katı yapmıyor ama şeklini korumasını sağlıyor, böylece sönmüyor saç.

0|0
    2|0
  • düzleştirme bebeğim tutmaz

0|0
    0|0
  • Saçlarım zaten doğal halı dalgalı bukllei gıbı oyuzden dırek maşayı uyguluyorum

ama bır kere dzelştırıp denedım güzel sonuç alamamıştım.

bırazda saç tıpı ve yapısı ile alakalı bır durum.

1|0
    2|0
  • Maşa yapıcaksın önceden düzleştirici yapma tutmaz maşa fönle kabarıklığı al saçın sonra maşaya sar tam çıkartırken eline al üzerine sprey sık akşama kadar bozulmaz. Garantili

0|0
    0|0
  • ben arzumun maşasını kullanıyorum düzleştirmeden yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • öncesinde sakın düzleştirme, saçın çok yıpranır.

ben yapıyorum genelde ama kullandıgım ürün yok.

0|0
    0|0
  • Duzlestiriyorum tabi cunku saçlarim kabarik. Duzlestirdikten sonra yaptigim masa daha hos duruyor.

0|0
    0|0
  • düzleştirmeden yapıyorum düzleştiripte yaparsan maşa tutmaz ki

0|0
    0|0
  • düşündüm de bazı kızların işi gerçekten zor yaa

0|0
    1|0
  • düzleştirme.

2.ci ben de merak ediyrm:D

0|0
    1|0