Saygılı sevgili muhterem kardeşlerim bana yorumlarınızı eksik etmeyinn !!!

arkadaslar bir erkek gözlerinizde kayboluyor diyorsa ve siz dostsanız abi kardeşseniz bilee bu erkekle kavga edip tartışmalar yapsanız bile yine bir araya gelebiliyorsanız bu kişi sen küfür de etsen dövsen de seni bırakmam diyorsa ve gözleri gözlerinize değiyyorsa çoğu zaman sizin gözlerinizde kaybolduğunu söylüyorsa ve elleirnizi her daim tutuyorsa yolda beride sımsıkıcaa kenetleyerek ellerinizi ...sizinle tartıştığında konuşmadığında o günü iyi geçmiyorsa bir erkeğin sizce bu erkek bir başkasını hayatına alabilir mi ve gidebilir mi? ama dostsuznuzz arkadaşsınız anne baba kısacası herşeysinizzzzzz ve sizi kaybetmekten çok felaket korkuyorsaaa o yüzden tedbirler alıyorsa siz ıslandığınızda saçlarını kendi montuyla kurutup montu size veriyorsa metro içinde selpakla kurutup kimseye aldırmadan hasta olmayın diye siz yemediğinizde yemiyorsa bir gün de senin için aç kalıyım sonra benim için neden aç kalmadın deme diyorsa =) sizce bu kişi sizin çoktan sevvgiliniz olmuş mudur yoksa burda sevgililk gibi basit birşey değil de çok başka birşey mi vardırrrrr o halde nedir bu bana düzgün birşekilde cümleler kurun düşünerek sizleir seviyorumm şimdiden kucaklıyorum ama allahını seven kardeşleirm küfürlü saçma sapan düzeysiz seviyesiz şeyler yazmasın ilgilenen ve gerçekten yardımım dokunacak diyen beyefendi hanım arkadaşlarım buyursun sevgiler saygılar ...

Güncellemeler:
bir de bu kişi sizin gözlerinize baktığında çoğu zaman gözleir doluyorsa nedir bu ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• aşk yaşıyorsunuz işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• akla ilk gelen aşk oluyor.. bir erkek kardeşim dediği kıza sahip çıkar ama senin anlattıklarını ben sevgilime bile yapamadım bu da seni çok seviyor galiba

0|0
    0|0
  • hem abi kardeş diyosun hem de neler diyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• baya uzun yazmışsın arkadaşım

bence bu erkek hayatını sana kıtlemiş başkasını alamaz hayatına .

0|0
    0|0
Yükleniyor...