Insanların apış aralarını düşünmekten kendimi alamıyorum

takıntı halıne geldi her ınsanın orasını tuvalete gıttıgıni flan dusunuyorum midem bulanıyo ve o ınsandan tkniyorum bu yuzden sevgılım bıle olmuyor kendimde yaptığım halde ki sonucta ınsanınz ama her ınsandan tiksiniyorum düşündükçe nasıl kurtulucam bu psikolojiden

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu psikolojiden kurtulmak için uzman bir psikiyatristen yardım almalısın. mutlaka.

0|0
    0|0
    • o kadar mı vahım

• uzman yardımı alman daha saglıklı olur. buradan edineceğin fikirler pek doğru olmaz.

• pekı teşekkur ederım

Erkekler Ne Diyor 11

• ne saçma şeyler düşünüyonuz öyle ya

0|0
    0|0
  • biyoloji bilgini geliştir. ayrıntıya gir. o zaman boşaltım sisteminin de ne kadar mükemmel çalıştığını göreceksin. aslında o bok dediğin şeyin bile atomlardan oluştuğunu anlayacak ve tiksinmeyeceksin. insanın biyolojik yapısını inceleyebilirsin. Mesela doktorlar hiçbirşeyden tiksinmiyorlar

1|0
    0|0
    • yaaa bılmıyorum ne yapıcam ıstemeye gelen çocuk çok yakısıklı ondan bıle tıksındım o derece :(

• o kadar faydasını gördukten sonra değer vermeye başladım haha :D

• Aferin sana işte budur :D

• herkesın sıcmaya hakkı var .herkesın sıcmaya hakkı var. herkesın sıcmaya hakkı var .hakkı var herkesın sıcmaya .hakkı vardı gecenlerde sıcan.sıcmak bır haktır...cumlelerını 99 kere oku.insanlara bu hakkı ver lutfen

1|0
    0|0
    • bu iyi geldi ya vallahi

• hee aynı sorun mu?valla buna aynı cevabı verecegım uzgunum.sana ıyı geldıyse yeterlıdır zaten.ben bu yontemle panık atagımı yenmıstım sende de faydası olur

• tamam o zaman teşekkür ederım

• benden tiksinmene gerek yok ben hiç wc gitmiyorum

0|0
    0|0
  • ergenlikte olur böyle şeyleer

0|0
    0|0
  • naaptın sen yeğen yauw?

acile gitmen lazım.

0|0
    0|0
  • O düşünce ile yüzleşerek tabi ki !

0|0
    0|0
    • ne yani birini sçrken mi göreyım

• Sen yapmıyormusun o işi... Birinde görmene gerek yok ,hayvanlara bak...Olay bu ! Bu bir vakıa...

• tamam

• olayı tuvaletten al ve yatak odasına götür belki biraz bakış açın değişir.

0|0
    0|0

• düşün işte beni apış aramı

0|0
    0|0
  • Neler görcez daha neler...İlginç dengesiz bir takıntı.

0|0
    0|0
  • Kendinide yaparkn düşünürken iğrenıyor musun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bi' insanın aklından nasıl zoru olabilir ispatı.

0|0
    0|0
  • yok artık okadarmı canın sıkılıyor da böyle boş düşüncelerdesin :/

0|0
    0|0
    • can sıkıntısından mı bılmıyorum yanı nedenını bılmıorum daha doğrusu son zamanlarda böyle oldu en güzel varlığı koy karsıma tuvalete gıttiğini düşünim anında soğuyorum artık bebek bıle sevemıyorum :(

• İbretlik bir vakaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...