Sevgilinize yemek yaptınız mı?

Bazen sevgi ile yapılmaya çalışılan bir yemek bile sizi günün kahramanı yapabilir.

Bayanların çoğu sevgilisine marifetlerini gösterip elinden gelen en güzel yemekleri yapmıştır. Peki ya hamarat erkekler...

Kimler sevgilisine yemek yaptı?

Hangi yemeği yaptınız?

Beğenildi mi?

Teşekkürler.

0|0
618

En İyi Erkek Görüşü

• Oo süper yemek yaparım ve çok severim yemek yapmayı :) En son fırında balık, brokoli salatası ve puding yapmıştım :)

Ama işte kıymetimizi bilen yokkk :)) ahh ahhh kadersizz başımm :)) buyrun benim link :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Yemek yapmayı severim. Mutfağım fena değildir ama elim yavaş :(

Deniz mahsüllerini iyi yaparım.

Ahtapot salatası yapar, lakerda kurarım. Ayrıca midyenin 4 farklı yemeğini yapmayı biliyorum.

Yazlığımızda kendi topladığım midyeleri ya kayalıklar üzerinde kebap yaparım ya da eve götürür çorbasını yaparım. Kabuklarıyla beraber tencereye koyarım soğan, maydanoz, karabiber ve birazcık beyaz şarap ile tencerede kaynatırım. Kendi suyunda pişer ve ilave ettiğim bazı sebzelerle çok lezzetli olur.

Bunu yaptığım kadınlar hep beğendiler :)

1|0
    0|0
  • kendi karnımı doyurabiliyorum.

1|0
    0|0
  • şükür ki yapmadım bütün sevgililerim hala yaşıyor :D :D

1|0
    0|0
    • Durum o kadar vahim mi yaa? :))

• yemek değil bunun anlaşmasını yapmıştık

• Imm evet hatırladım, minik prensesi mıncırmak yeterli demiştin :)

• Üniversite dönemimde makarnalarım çok meşhurdu.Makarna deyip dudak bükmeyin sakın...10-12 ayrı sos tarifim vardır ki En iyiyiz diyen İtalyan restaurant ında bulamazsınız. Arkadaşlarımın birçoğu,sevgililerimin bütünü yemiştir.Ve hala hatırlarlar tadını = )

1|0
    0|0
  • Evet yaptım... hemde çok beğenildi... Benim icat ettiğim kaya kebabı isminde bir et yemeği... Ayrıca yemek yapmak özel ilgi alanım...

1|0
    0|0
  • Ben... :))) Melemen...Ama sevmişti :))))

1|0
    0|0
    • O bile bir başarı bence. Yumurta bile kıramayanları düşününce... :) Ellerine sağlık.

• Amin ecmain. Rica ederim. Yelpazeyi genişletebilirsin bence, yetenek var gibi :))

• Bi, akıl hocasına ihtiyacım var...Aşcılık konusunda tabi..Ufkumu genişletecek :)))

• Ben genelde yeme kısmıyla ilgileniyorum:)

1|0
    0|0
  • hayır yapmadım

1|0
    0|0
  • makarna diyince işte orda biraz durucaksınız :)

1|0
    0|0
  • çok defa yapmıştım..favorim sac tava:D begenırdı tabıkı..hala da yaparım yemek..hobılerımın arasında..şimdilerde ne zaman yapsam sac tavayı ; acısını bol ol koyarım..maziden kalan..

1|0
    0|0
  • ben bekarken sevgilime şöyle tavada balık yanında çoban salata yapmıştım.

1|0
    0|0
  • tavuk sote, pilav yapmıştım benim yemeklerimi annem bile beğeniyor düşün :P

1|0
    0|0
    • Süper o zaman :) Ellerine sağlık.

• Yapmadım, bakarız, duruma göre. Genelde yiyiciyim.

1|0
    0|0
  • İyi yemek yaparım ama daha hiç kadın için yemek yapmadım.

1|0
    0|0
  • Sevgililerimin hiç birini ben varken mutfağa sokmam. Sonradan pişman olmadıklarını söylerler tabi.

1|0
    0|0
    • Mantı , zeytinyağlı enginar , su böreği , fırında patates dolması , acı biberli avakado salatası ve hatırlamadığım bir çok yemek

• cıks

0|0
    0|0
  • Sadece sevgilime yaptığım özel yemekler var.

Et, balık ya da sebze. Hangisini seviyorsa.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayatımda 4 kişiye yemek yaptım. 2'si çok yakın arkadaşımdı.

Diğer 2'si de erkek arkadaşımdı. Gayet hoştu ve siz mutfak tezgahında bir şeylerle meşgulken arkadan gelip sarılan ve suratına hamur karışımı yiyen sevgili. Hah, krep yaptığım an geldi aklıma. Güzeldi.

Kahvaltıyı, öğle yemeğini ve akşam yemeğini yaptım. Menüyü vermeyeceğim ama hepsi aşkla piştiğinden gayet hoştu.

1|0
    0|0
    • Aşkla yapılması çok daha güzel oluyor kesinlikle. Ayrı bir lezzet katıyor. Ellerine sağlık.

• yö.

1|0
    0|0
  • Çok kez yaptım, sevgilim de güzel yemek yapar.

2|1
    0|0
  • etli yaprak sarma çok sever ıslak kek kısır makarna pilav börek. çok şey yapmıştım hayvan eti yemiş danaya

1|0
    0|0
  • yapmadım ama yakında yıldönümümüz var yapmayı düşünüyoum ama henüz düşünüyorum :) hani yemekleri yapsam daha karar veremedim sizde ne yapmalıyım sevgilime yemek olarak

1|0
    0|0
  • biri biber doldurmuştu bana aşçılara taş çıkarırdı rahmetli napıyorsa

1|0
    0|0
Yükleniyor...