Birisiyle çıkmaya başladıktan sora ona çok güvenir misiniz yoksa hep şüpheyle mi yaklaşırsınız?

Birisiyle çıkmaya başladıktan sora ona çok güvenir misiniz Yoksa hep şüpheyle mi yaklaşırsınız? Belki o insan başta güveninizi yalandan da olsa kazanabilir, peki sora çok güvendiğiniz halde sizi sırtınızdan vurursa ne yaparsınız... Yani her ilişki güven temeline dayanmak zorundadır, Fakat benim fazla bir güvenim kalmadı, artık fazla kimseye güvenemiyorum, güvensem ben zararlı çıkıyorum, Ya Siz?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Önceden hemen güvenir,hep olumlu yanlarını görürdüm,kötü bişey çıkınca da ağlar dövünür kırılırdım...Şimdi söyledikleri her söze şüpheyle yaklaşıyorum,bir konu açıldıysa söylediği bir sözün doğruluğundan emin olamadıysam o konuyu orada kapatıp aklımda tutuyorum...Başka zaman başka ağızdan,farklı şekilde soruyor,eğer gevşek ağızlı ve unutkansa hemen yalanını yakalıyorum,aynısını söylerse zaten o günde doğru söylemiştir...Artık kayıtsız şartsız güven duyabileceğimi sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kimseye çok fazla güvenmemek gerekiyor aşırı bağlanmak hmn inanamak genelde seni zorda bırakıyor.

0|0
    0|0
  • zamana bırakırım

0|0
    0|0
  • Kimseye tam güvenemem.

0|0
    0|0
  • Hemen güvenmiyorum , söyledikleri ve davranışları tutarlı olursa güven puanı artar ...

0|0
    0|0
  • tabiki şüphe duyarım güvenmem zaman alır

0|0
    0|0
  • güvenirim..

0|0
    0|0
  • asla tam güvenmem hep temkınlıyım

0|0
    0|0
  • asgari güven sınırım var. o sınırı aşamayanlarla arkadaş bile olamıyorum. sonrası, zamanla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kimseye güvenmem kimse de bana güvenmesin.

0|0
    0|0
  • terslerım

0|0
    0|0
Yükleniyor...