Asiktroloji uzmanı erkeğinırıspısı burç yorumladı. Burcunuz size ne diyor ?

Koç: bu aralar aşk hayatın coşmuş senin ama 3. kişilere dikkat et hayatındaki hiç beklemediğin insan sevgiline yavşıyacak.

Boğa: ne oluyor g*tün başın ayrı oynamaya başlamış senin ama o g*t bende olsa benimde öyle olurdu yemiş yemiş cimrilikten zıçmamış gibisin.

İkizler: çok üretken bir döneme giriyorsun sağlığın için doğum kontrol haplarını ve condom kullanmayı sakın ihmal etme yoksa mazalah.

Yengeç: yok yok valla akıllanmazsın sen mk ne çektiysen ondan çektin daha ona güven tamam yoksa kim zikler böyle

Aslan: waaw sendeki bu değişikliğin sebebi ne lan insan olmaya başlamışsın hafiften aşıkmısın nesin bilmiyorum ama iyi olmuş hani

Başak: ya neyse he gülüm he zaten tek senin sıkıntın tek senin derdin var herkes seninle ilgilensin herkesde seni sevsin tamam seni kimse anlamıyor zaten

Terazi: hayat sana güzel la aslında mal gibi takılıyorsun etrafta kimsede seni yadırgamıyor kimsenin senden bir beklentiside yok

Akrep: korkarım senden adamı yerin dibine sokarsın adam ne olduğunu anlamadan tekrar göklere çıkartırsın

Yay: sen ne kadar karaktersiz bir yavşağın tekisin lan g*t çevrendeki herkez seni seviyor diye ne bu tripler az insaflı ve seçici ol herzamanda olmazki be

Oğlak: hep bir sıkıntı hep bir sorun var sorunları çözmeye çalıştıkça karşına yeni sorunlar çıkıyor napıcan olum mecbur yani hepsiyle tek tek uğraşıcaksın

Kova: sakin ol biraz çok kötü haberler alıcaksın ama sen güçlüsün bunuda atlatabilirsin karnının ağrısı 2 3 güne geçicek tamam üzme kendini her boku büyüttüğün gibi bunuda büyütme

Balık: napıyonuz lan gereksizler yok size yorum morum gidin gazetelerden okuyun siz

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 7

• BALIK: Artık isyan etmeyi bırakıp çözüm arayışına girmelisin sevgili balıkcım. Eski sevgililerin mesaj atabilir, cevap olarak "kimsin" yaz.

1|2
    1|0
    • sıcağı sevmem aksine ,zaten eve tıkılıp kaldım bu aralar bunalım takılıyorum :(

• Aynen ya çok sıkıcı bu günler. Evden çıkacak bir sebebimiz yok

• benim burcu okudum önce ,dedim normal değişik bir şey yok sonra kız arkadasımı okudum baktım gereksizler falan diyor allah allah hepsini okudum megersem dalga geciyormus ama şunu belirtim benim burc dalga değil ha gercek gibiydi

0|0
    0|0
  • Yengeç doğru gibi ha :D

0|0
    0|0
  • lan balığa bir baktım dedim noluyor. meğer hepsi saçma sapanmış :D

0|0
    0|0
  • Akrep burcuyum. Bir an böylemiyim diye düşünmedim değil :D

0|0
    0|0
  • g.t lu motlu konusuyo bu ne ayak :)