Şu kumralların çekiciliğini bana da anlatır mısınız?

ya bişeyi anlamıyorm kızlarda sarışınları seviyosunz esmerleri seviyosunzda kumrallar neden çekici geliyor ? sarı desen değil esmerde değil karmakarşık bişey soruyorm albenisi var kumralların diyo ne albenisi var şu kumralların çekiciliğini bana anlatrmısınz

1|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• erkeklere neden soruyosun ki bak kumral olduğuu tahmin edip esmer kumral diye bastırıyolar biri de hepinizi diyo kızım salla hepsi aynı bokun tohumu . erkekler iki bacak arasına götün dolgunluğuna bakarlar yavrum sarışın esmer kumral hikaye g*tolsun* zaten olur girecekleri delik olsun yeterlidir.

0|0
    0|2
    • adamsın bee yürü :)

• genelleme yapmak niye?

• beyin koşarak sana mı geldi rapsodi :D :D oben sana gelince evet yanlış seçimleri oluyor herkesin acısı da oluyor acıların insanı modu değil bazen ta kendisi de oluyosun. evet çok doğru erkekler deliğin varlına kadınlar o sağ lobdaki cüzdanın kabarıklığına bakıyorlar. bakmıyorum ben böyle değilim diyenlerde de böyle olma potansiyeli var var yani yok değil. bana bunu 7 yıl evvel deselerdi ne duygusuz ruhsuz derdim aşk var derdim. o kadar şey yaşadım bir tane de tersini düşündüren olmadı be ark

Erkekler Ne Diyor 11

• Kendı görüşümden anlatayım hiç bir öyle bir tercıhım olmuyor sarısını esmerı falan gözüme hoş gelen her bayan benım olmalı bence :D

1|0
    0|0
  • ben kumral ve siyah saç seviyorum sarışınla çekici gelmiyor =) zevkle alakası var herkes farklı sever..

0|0
    0|0
  • hepinizi seviyoruz :)

0|0
    0|0
  • esmer değilse kız hoşuma gitmez...kumrallar ve sarışınlar bana çekici gelmiyor...herkesin bir beğendiği vardır hem sonradan boyama olanlar var asıl onlar en çok itici gelir bana..

0|0
    0|0
  • Ne esmerde, ne kumral ,

Gönlüm yalnız sarışında.

Aradığım herşey onda,

Sarışınım sarışınım.

Söylediğin soru hakkında bir görüşüm yok ama bu şarkıyı söyleyesim geldi :=)

0|0
    0|0
  • Albenili değil, çokoprensli kız seviyoruz

0|0
    0|0
  • Valla benim tercihim esmerler ve kumrallardan yana sarışınlar pek de çekici gelmez açıkçası

0|0
    0|0
  • çekicilik sadece saç ve ten rengindenmi ibaret sence.

0|0
    0|0
    • hayr tabikide onlar sadece bir etkende merak ettm sadcee

• farketmez boyatıyor

0|0
    0|0
  • ablacım yüzü ve fiziği güzel olsun isterse yeşil olsun işin doğrusu bu sarışını kumralı esmeri değil olay o sizin uydurduğunuz bir durum ;)

0|0
    0|0
  • tabiki esmer , kumral .. coğu erkek sarışınları cekici bulmaz ..

heleki aşkı bile düşünmez..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...