Hala unutamadığınız birisi var mıhayatınızda?

Çok sevipte çeşitli sebelerden ayrıldığınız hala çok sevdiğiniz birisi varmı?

Ara sıra aklınıza gelince hüzünlendiğiniz...

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Profil resmimdeki sarışın ile 1998 yılında tanıştık. 2011 Mayısına kadar mutlu bir şekilde yaşadık. Hala her gün onu düşünürüm. Arasıra onu gömdüğümüz bahçede ki ağacın altına gider ve onunla konuşurum. Muhtemelen hayatım boyunca hemen hemen her gün onu düşüneceğim. Onu çok özlüyorum. En iyi arkadaşımı, kardeşimi, ailemin bir parçasını kaybettiğimi düşünüyorum.

Benimle konuşurken hiç bir zaman kelimelerle konuşmadı ama sevgisini, saygısını, ilgisini hissettirdi.

Mutsuz olduğumda bacağıma sokulup sıcaklığıyla teskin etmeye çalıştı.

Sevgisini de paylaştı, mutsuzluğunu da. Onun sıcaklığını, samimiyetini çok az insan da bulabiliyorum.

Beni yaptığım hatalardan dolayı asla yargılamadı. Benim olduğum gibi kabul ettirdi. Sabahları karnı açken gelip uyandırmak yerine usülce yanıma kıvrılıp uyanmamı bekleyecek kadar nazikti. Her akşam eve gelip karşılaştığımızda büyük bir coşkuyla beni karşılardı. Şaka gününde oyunlar oynar, sevgi dolu olduğunda kucağıma çıkardı.

Hatta o kadar sahibine düşkündü ki bir keresinde fare yakalayıp paspasın üstüne bırakmıştı. Aklı sıra hep sen mi beni doyuracaksın, bu sefer de "bendensin" demişti.

Kimsenin sünepesi olmadı. Tanımadığı insanlara yanaşmazdı. Misafir gelince ortadan kaybolur, bilmediği kişilere görünmezdi.

Küçücük kalbine doldurduğu sınırsız sevgiyi görüp hepimize ders olması gerektiğini düşünürdüm. Keşke onun kadar hayvan olabilseydik. Onun gösterdiği sevgi ve saygıyı biz medeni, akıllı insanlar gösteremiyoruz. Bu yüzden ona hayranım. Nur içinde yatsın oğlum.

Dövüş ustası olanlar öfkelenmezler. Kazanma ustası olanlar korkmazlar. Akıllılar dövüşmeden kazanır, cahiller kazanmak için dövüşürler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Var 6 aydır görüşeşemdigimiz sevgilim. Ayrıldık sözde ama hala konuşuyoruz cok şiddetli tartışma yaşadık ayrıldık. üzüldük bir sürü geceleri mesajlar attı bende zamanında attım sonra konuşmaya başladık fakat ne gel grüşelim diyo nede bişey. Facede fotografıma yorum yapan kızları kıskanıyo kavgalar ediyo küsüyor bana. Ama eskisi gibi olamıyoruz Telefonumuzda problem war mesajlar gec geliyo onun kiler gelmiyo benim attıklarım gitmiyor bazen. Bu yüzden küslük oluyo bir sefer buluşsak güzel oluıcak ama gün icerisinde konuşmuyoruz olmuyo. Gece calısıyorm sabah gelip yatıyorum akşam kalkıp okula gidiyorum o sırada babası geliyo o mesaj atamıyo sonra antrenmana gidiyorum işe gidene kadar ya uyuyo ya da bazen konuşuyoruz işte ama cok icim acıyo cok özledim onu mesajlarda o da cok özledigini söylüyo ama bilmiyorum işte :/

0|0
    0|0
  • Hayat beni unutmuş

0|0
    0|0
  • Var.. kimseyi unutamam ki, Hayatımda unutulabilecek kadar vasat hiç kimse olmuyor çok şükür.

0|0
    0|0
  • herkesin vardır pişmanlıkları..

0|0
    0|0
  • var hiç aklımdan çıkmıyor çok pişmanın ve tarifsiz acı çekiyorum sürekli gözlerim doluyor ama kavuşmak imkansız o yolunu çizdi..

0|0
    0|0
  • sigarayı bile unuttum sen ne diyosun

0|0
    0|0
  • hayatıma girmiş kimseyi unuttum.ayrı ayrı yeri var hala.iyi mi kötü mü bilemedim.

0|0
    0|0
  • bu baslıgı actın ya! snı asla unutamcm mıhayatımda :D

0|0
    0|0
  • Biri değil birçok kişi var ...

0|0
    0|0
  • yoh olmadı olamaz.

0|0
    0|0
  • YOOOOOOK ! bole yazdım dıye kesın vardır dıye dusunursun sımdı

ama valla yok.

0|0
    0|0
  • Var öyle bi' kaç kişi.

Her koku, her şarkı başka birisini hatırlatır insana.

0|0
    0|0
  • var. elbet olur. he olmaz diyen sevgilisi olan kisiyi sevmemistir, takmamistir.

hala var gelse giderim diyebilecegim biri ama ne o gelebilir ne de ben gidebilirim GRURumuz var ya bizim..

0|0
    0|0
  • 3-5 kızla tanışınca beni unutan ali gardaşımı unutamadm o.o

0|0
    0|0
  • evet var ve halen köpekler gibi pişmanım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Var aklıma geldiğinde canımı acıtan biri :\

0|0
    0|0
  • Var. Bi bebeğim bide ruhbebe <3

1|0
    0|0
  • Elbette var, hayatımı mahveden bir adamı nasıl unutabilirimki. Sadece pişmanlıklar kaldı.

0|0
    0|0
  • eskiden sevgisiyle aklıma gelirdi şimdi ise nefretiyle. allahın bulsun ...

0|0
    0|0
  • elbette var ama bunlar hayatımı etkılemıyor cok sukur

0|0
    0|0
  • yok olmasında

0|0
    0|0
Yükleniyor...