Arkadaşlar diplomamı arıyorum

koyduğum yerde yok halbukı ben onu kanepenın altına koymuştum çabuk bulayım diye ama koyduğum yerden gitmiş

doğa üstü bişey mi sizce beni ldiplomam nerededir? kafaları yiyeceğim bulamazsam

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• hangisi daha absurt kararsiz kaldim, diplomani kanepenin altinda muhafaza etmenmi yoksa kaybolan diplomanin kaybolus sebebini doga ustu birsey olarak dusunmenmi. ya da yiyecegin kafalarmi.. neyse kesin doga ustudur senin lise diplomani calip sahte belge hazirlayip digger taraftan dunyamiza gelicek varliklar var sahte pasaport gibi birsey olucak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İnsanların böyle bir soruya gerçekten doğru cevap vereceğini mi sanıyorsun. aynı benim gibi insanlar soruyu görer görmez of ff deyip ama buna rağmen cevap yazmaları seni tatmin ettiği için mi böyle bir yola başvurdun?

0|0
    0|0
  • Evet GİZLİ güç var mesela sen görünmüyon şu anda :D ve fotonda gözükmüyor :( :d :D

0|0
    0|0
  • dean ara : )

0|0
    0|0
  • hiç uğraşma 15/20 tl ver okuldan yenisini iste ;)

0|0
    0|0
  • bir kağıda ya Allah yaz

bir bardak suyun içinde mürekkep eriyene kadar bekler

o suyu sonra gözlerine sür.

hemen kalp gözün açılıyor

0|0
    0|0
  • bencede metafizik bir durum söz konusu.acaba diplomayı bir cin alıp senin kılığında iş başvurusundamı bulunduki :DD

0|0
    0|0
  • Supernatural :D

0|0
    0|0
  • Kanepeler diploma, televizyon kumandası, cüzdan gibi şeyleri yemesini çok severler.

0|0
    0|0
  • Bu nasıl soruuuuuuuu:))

0|0
    0|0
  • Tebrikler! Sayacımız Günün En Absürt Sorusu Olarak Sizinkini Seçti!

0|0
    0|0
  • Bulamazsan gidip geçici mezuniyet belgesi alacaksın mezun olduğun yerden.

0|0
    0|0
  • ev adresini ver her türlü kayıplar itinayla bulunur :D

0|0
    0|0
  • annene sor

0|0
    0|0
  • Kutuna bak diycem ayıp olacak.

0|0
    0|0
  • winchester kardşleri ara.x

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok iyi ya:) ben aldığım dosyasıyla kıtp rafıma koymuştum ama yuksek lısans adıyla okulda şuan kendısı:)

0|0
    0|0
  • Başka biri değerli bir evrak olduğunu anlayınca , daha düzgün bir yere kaldırmış olabilir. Annene sor...

0|0
    1|0
  • katlıysa biri bir yerine sokmuştur ayyy pardon saklamıştır

0|1
    1|0
Yükleniyor...