Onu seviyorum bunun herkes farkında fakat o bunu anlayamayacak kadar ödün

Çok ciddi ve garip bir çocuk var. Onun garip olmasını seviyorum ben çocuktan öncede hoşlanıyordum ama bir anda vaz geçmiştim daha sonra tesadüfen aynı sınıftayız çocuk hiçbi kızla konusmuyor vegereksiz değil . Herkes çok ciddi ve gülmediğini düşünüyor bense yanında olduğum zaman öyle olmadığını anlıyorum . Hiç bir kıza güvenmiyor onun güvenini kazanmak istiyorum ona değer verdiğimi anlatmak istiyorum ama bunu ona karsı söyleyemiyorum çünkü kaybetmekten korkuyorum. Belki bir hata yaparak kaybettim ama kazanma sansımın olup olmadığımdan emin değilim . Belki ufakta olsa bir hata yaptm ama kötü birşey değildi bu. Kimseyede birşey söylememiş napcam ben ya...

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• çocukla konuşcan

0|0
    0|0
  • odun dediğinde bile bir güzellik yokmu sence sözlerin balta olsun sen oduncu,zanaatkarı sensin onu içini aç bak ordadır cansuyu.

kamarandan içeri gireyim geceleyin usul usul

şarabın var mı yarenin bir kadeh sunasun

0|0
    0|0
  • o zaman bir kibrit alıp tutuşturman gerek

0|0
    0|0
    • aşk cesaret ister,eğer sen adım atmaz isen,tren istesende istemesende kaçar,anladığım kadarıyla o arkadaşın içine kapanık bir yapısı var,Hani bir söz vardır yuvayı dişi kuş kurar,elimden geldiğince anlatmaya çalıştım

• anladım teşekkürler

• odun dediğiniz kişiler en ufak şeyde ümitlenenleri birbirine çarpar 3 kere de cebinden çıkarır.

0|0
    0|0
    • ben ümitlenmiyorum giderse gider yane oturup ağlayamam sadece nasıl kazanırım onu düşünüyorum

• Açık açık konuşacaksın.Birşeyleri gizleyerek birşey anlatamazsın.

0|0
    0|0
    • Ya başkası varsa diye emin olmadan konusmak istemiyorum

• mantıklı o zaman sadece arkadas olarak görür

• Aynen.Beklemek hiç bir şeyin çözümü değil.

• Asıl kızlar odun o kadar uğraştım kızla konuştum neymiş vırtmış zırtmış falan filan kendide istediği halde reddi yedim. sonra geberiyor benim için ama nafile kılımı kıpırdatmam bu kızlar neden bu kadar dengesiz.

0|0
    0|0
    • Aşk insanı dengesizleştiriyor ya da kızdırmıssındır sende onu bilemem kişiden kişiye değişir bende çok odun ve duygusuzumdur

• o zaman soru işaretleriyle yaşlan.x

0|0
    0|0
    • hiç tarzım değil ki

• soru işaretleriyle yaşamak

• :))) ee ozaman ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...