Evlilikte nerede yaşadıgın ve para önemlimii ?

biri var benim amcamın baldızının oğlu :) biz bunla 4 yıl önce sevgili olarak görüştük ama yaşanılacak yer açısından sorun olunca ayrıldık ve bu çocuk şimdi şimdi sanki tekrar yanaıyor gibi bana iltifat ediyor bele konuşuyor falan çocuk temiz biri efendi ama samsunun ladik ilçesinde yaşıyr ve evlenirsem orda yaşamam gerekecek birinci sorun bu ? ikinci sorun imam hatip çıkışlı oldugundan mı nasipizliktenmi ne sabit iyi gelirli bir işi olmuyorr ? 3.sorun ise ben şişkoyum o zayıf... bütün bunların altından kalkılırmı onla devam mı edeyim yoksa tepki gösterip uzaklaştırayım mı ? benim babam zaten ladikte yaşama fikrine sıcak bakmaz sanırım ben izmirde yaşıyorum burda doğup büyüdüm

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• önemli para olmadan mutlu olunmaz kim ne derse desin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şadil küçk bir ilçedir. İzmirli olarak orada mutsuz olursun. Gelir çok ömemli. İhtiyaçlarınızı karşılayamazsanız çok kötü olur. Net ve kesin geliri olmalı.

0|0
    0|0
  • kendine göre birini bul para aşkıda olumsuz etkiler

0|0
    0|0
  • Bence sen yaşanılacak yer değilde parası yüzünden evlenmek istemiyorsun.O adamın aylık geliri 10 bin tl olsa yine ladikte yaşasa koşa koşa giderdin.Bu soruyuda burda sormazdın.

0|0
    0|0
  • birbirinizi seviyorsanız gerisinin önemi olmamalı ancak bu görünen, aşkınız bazı şüphelerden sizi kurtaracak güçlü olmadığı.

0|0
    0|0
    • yaa ben herşey tatlılıkla olsun istiyorum ailemi karşıma almak istemiyorum yoksa mutlu olduktan sonra huzurunda varsa bir tas çorba bile yeter insana ama bir babamı karşı almak istemiyorum iki mutsuzluktan korkuyorum

• çok zor bir durum. mutlu olacağınıza inanıyorsanız ne yapıp edip evlenin.

• ahh bir inanabilsem

• Sana kucuk bir ilce dar gelebilir. Canin sikildiginda hep huzursuz olacaksin, iyi dusun.

0|0
    0|0
    • onun büütn akrabaları orda ben kendimde ladikliyim.. sıkılacağımı sanmıyorum ama mutlu olurmuuym ya da geçinebilirmiyiz onu düşünüorum yüreğim pır pır

• Canim ask herseyin ilaci degil, parasiz gunlere katlanabilecek misin

• yanii mecburen sonuçta birbirine destek olman lazım evlenincee

• hayırlısı olur inşaallah...

0|0
    0|0
  • aşk varsa ____ koyarsınız be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seviyorsan birşey diyemeyeceğim ama şartlarıda iyi düşün.sende işsizsen ileride sorun olabilir belki.maddiyat sadece ihtiyaç kadar önemli,paran var ,mutluluk yoksa anlamıda yok

0|0
    0|0
    • benim çokta gözüm yok zaten ama onunda hiçbişeyi yok bari düzgün b geliri olsa kendim çalışmayı istiyorum ama orası küçük bir yer çalışma imkanı yok ... birde babası yok bir abisi var evli birde annesi

• umarım çıkar ve mutlu olursunuz.seviyorsan engel olmaz o zaman.

• inşallah canım

Yükleniyor...