Özellikle erkekler bir bakın

ben n. üçteyim.iki senedir sınıfta konuşmadığım selam vermeden geçtiğim çocukla ilgili bişey oldu.bana facebooktan ben muhasebeden aa yla geçtm çalıştırayım dedi tamm dedim.ertesi gün bayramda burdamısın dedi bende evet dedim.yanlış anlamazsan bişey sorcam içki kullanıyomusun dedi.bazen dedim.ben bayramda içicem ama kimse yok dedi.bende sert çıktım ne bu samiöiyet gibisinden.o da yanlış anlama daha samimi oluruz dedi.sonra nese sölemedim say dedi.buraya kadar niyet belli zaten fakat aklıma takılan konu şu iki sene hiçbişekilde konuşmadığım selamlaşmadığım biri birden bire neden bana böle yaklaştı.özllikle erkeklerden yorum bekliyorum

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Baska biriyle yaşadığın bir iliski kulağına gitmiştir ve seni kasarolarak goruyordr herseyini her yerde anlatma

0|1
    0|0
    • hisleime tercüman oldun.dier türlü mümkün değil yazamazdı

• Ben teşekkür ederim yardımcı olabildiysem

• Madem kafana takıcaksın neden çocuğa sert çıkıyosun.. kibarca red edebilirdin.. siz kızlar bazen inanılmaz anlayışsız oluyorsunuz aynı sınıftasınız ve daha önce muhabbetiniz yok çocuk belki uzun bir süre düşünüp kendince en uygun olduğuna inandığı zaman sana yazmış aynı sınıfta olmanıza sana yazdıklarının sınıfta duyulabileceği vs.. sen ona o cevabı verdikten sonra sınıfta senin yanına gelemez sana doğru bakamaz bir daha da yazamaz.. anlıcağın bu sorunun cevabını asla öğrenemiceksin çünkü öldürdün kobrayı..

0|0
    0|0
    • içelim demek ne demek abicim.adap denen bişey var.özgüven patlaması yaşamış

• konuşmanın tamamını bilmek gerek nasıl yaklaştın ki sen ona o bu güveni bulmuş.. ayrıca abartmış olabilir ama bunu merak etme bence sonuçta geri dönüşü olmaz bu işin eğer geri dönüş istiyorsan kendinden birşeyler vermen falan gerekir.. ayrıca çocuk sağlam olsa içelim sıçalım demezdi adam gibi konuşurdu

• yahu selam vermem etmem faceden muhasebe çalıştrym dedi bende iyi olur teşekkür ederim dedim oda sonra edersin daha geçmedin falan dedi.sonra bayramda içelim yazmış.salla yaa amann sapıkmıdır nedir

• 2 sne sonra farketmıstır seni-uzun zamandır acılamıyordur cesaret gelmıstır-eskı ılıskısınden vurgun yemıs bn de vurucam artık yettı beeeaa dmıstır.cevap hersey olabılır.ama gercek su kı gercekten hc knusmadıgın-samımı olmadıgın bı kıza gel ıcelım demez bı erkek.onu daha masum hayal eder ve oyle davranır.sana abayı yakmıs orası kesın ama hangı anlamDA?

0|0
    0|0
    • niyeti iyi değil işte sapıkk sapıkk

• içten içe sana karşı bir şeyler beslemiş olabilir hatta çekindiğinden senden kızmazsan demiş

0|0
    0|0
  • sen içme yinede onunla, seni kendine bayram şekeri yapacak niyeti belli p**evenkin.. aman deyim içme abi tavsiyesi :)

0|0
    0|0
  • bence bir yudumla hayatın falan söner değil de düz yavşamış işte. gel eve içelim hatta mümkünse sevişelim tadında.

sen de istememişsin.

nesini anlamadın ki bunun?

1|0
    0|0
    • iki senedir hiç bir şekilde konuşmadık selamlaşmazdık aynı sınıfta olduğumuz halde.neden böle birdenbire dedi onu anlamadm

• bu arada eğer istiyorum diyorsan (ki kesin istemiyor olsan hayatta işim olmaz beğenmiyorum çocuğu desen gelip burada sormazdın) bir onaya ihtiyacın yok git bu soruyu çocuğa sor. ne istiyorsun la bebe, sevişmek istiyosan delikanlı gibi onu iste olur ya da olmaz, belki ben de sevgili olmak istiyorumdur, efendi ol medeni ol neyse derdimiz konuşalım kararımızı imalara değil iletişime dayandıralım de. beyni kısa devre yapıcak. sonra sen nasıl ilerlemesini istiyosan öyle gider.

• saçlarımı kızıl yaptım da sırf bu sebeple böle yaklaşışır mı

• Yokluk deyip konuyu bağlıyorum.

Kilit !

0|0
    0|1
  • Senden hoslaniyormus ve acilamamis zamaninda.

0|0
    0|0
  • uzak dur pişman olacağın iş yapma insan bir anlık gaflete düşer

0|0
    0|0
  • sevgilisi varmıştır ayrılmıştır sana yazıyodur nokta, bu yazdıklarında başka bir yorum yapılamaz malesef

tek ihtimal bu

0|0
    0|0
    • normal anlamda yazmadı ama dimi cinsellik anlamında yazdı

• Yokluktan da olabilir :D

0|0
    0|0
  • Walla uyku hapı kurbanı olursun aklını başına devşir.

0|0
    0|0
  • iki senedir konuşmazken ilk temas nasıl oldu

0|0
    0|0
    • facebooktan yazdı

• demek ki sana karşı birşeyler hissediyormuş çocuk.

sende acık ol olmazsa olmaz neyi sorguluyorsun ki

• bir erkekle içmek için biryere gitmeyi hiçbir kıza önermiyorum:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...