Yanımızda Olanların Başarılarını Görmezden Gelme..

Neden yapıyoruz bunu ? Ya da yapan var mı hala ? Kendimden örnek vereceğim önce. Rap müzikle uğraşıyorum, belki 7 yıldır. Bir çok şarkı yaptım. Tanındık adamlarla ( under piyasada) çalıştık, birbirimizin evinde yattık kalktık, gel gör ki başkasının hayranlıkla dinlediği şarkıları, o sözleri, en yakınların görmezden gelebiliyor. Hak ettiği değeri görmeyebiliyor. Uyduruk herifin teki iki satır yazı yazsa kral ilan ediliyorken, senin emeklerin boşa gidiyor.

Şiir konusunda da öyle, nice mükemmel şiir yazan kız arkadaşlarım var ve her seferinde onları teşvik ediyorum. Fakat yine yakın çevremden, onları da hor görenler olduğunu görüyorum.

İnsanlar bunu neden yapar ? Sen de yapıyor musun ? Yoksa sen saygı duyup, hakkını teslim edenlerden misin ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• benim de rep yapan bir arkadaşım var

tarzım olmadığı için başarılı olup olmadığını bilmiyorum

ya da şöyle söyleyeyim bütün repler saçma geliyor bana

bunun için başarı olarak görmüyorum, he azminize sağlık ama

düşüncem bu bu konuda

doğruya doğru şimdi bizde yalan yok

0|1
    0|0
    • Bir şarkının yapımında orda ol bence. O kadar büyük emeklerden geçiyor ki o şarkılar :) Tabi beğenmek sevmek zorunda değil herkes ama, olay şu, adam benim yaptığımı beğenmiyor, benim yaptığımdan daha rezillerini best of die önüme getiriyor :D

• Benim el de iyi iş görür be hafız.

• valla bilmem artık abi, osmanlı tokadı ya da inşaat küreği seçim senin eheheh

Kızlar Ne Diyor 1

• aklıma eski sınıf arkadaşımı getirdin çok güzel sözler yazardı fakat gel gör ki çevresinden hiçbir zaman destek alamadı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bunu bizim milletimiz huy haline getirmiş. Adam bir iş yapmış takdir edip daha iyisini yapmaya uğraşmıyoruz üstüne üstlük işi yapanın da hevesini kırıyoruz. Bu yüzden bu durumdayız.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle arkadaş aynen öyle. Alkışlasak elimiz kopar sanki.

• akışlasak adam şevke gelip daha iyisini yapacak. uzayan kol bizden olacak ama adamların kafası dar olunca elden bişey gelmiyo yapacak bişey yok.

Yükleniyor...