Odanızda Hangi Posterler Asılı ?

Şu da olabilir, eskiden odanda poster asıyormuşsundur, artık kaldırmış olabilirsin, soruyu şöyle güncelleyeyim ; Odanda poster var mı ? Varsa hangisi ? Odanda poster var mıydı ? Vardıysa kimin poster (ler)i ?

Benim odamda Beşiktaş posteri Lucescu'lu dönem vardı bir zaman, taşına taşına kaybettim gitti. Ceza çkartması var giyim giyecek dolabımda.

0|0
28|29

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

Erkekler Ne Diyor 28

• Eninde sonunda uzun uğraşlar sonucunda aldığım diplomalarım, sertifikalarım ve ehliyetimi çerçeveletip duvara astım. Pişman değilim :D

0|1
    0|0
  • Odama birinin posterini asacak kadar ergen değilim yahu :)

0|1
    0|0
    • Hiç mi olmadın yahu :)

• Cidden hiç olmadım.. Asmak istediğim tek bir poster var o da One piece animesinde Monkey D.Luffy karakterinin posteri :)

• oda ma poster assam annem beni oyar :D tamam her istediği mi yaparım ama o kadar da değil ki zaten bende sevmiyorum ; Poster Asılı Bir Oda G . T ünü de yırtsa elit bir oda olamaz :D

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • hiç poster olmadı ama 2 tablo var karakalem çalışması joker ve sigara içen yaşlı amca birde kılıç asılı

0|1
    0|0
  • Ortaokuldayken Kötü Kedi Şerafettin takvimleriyle, lisede ve üniversite 1'deyken film afişleriyle doluydu. Sonra hiçbir şey asmadım, National Geographic masa takviminden devam

1|1
    0|0
  • Ahmet kaya, yılmaz güney

0|1
    0|0
  • poster değilde Türk bayrağı asılı link

1|1
    0|0
  • Beşiktaş amblemi ve Melis Birkan posterleri :)

0|1
    0|0
  • Ferdi Tayfur Posterleri Heygidi Günler heyy Kayseri hatırası Kadıköy hatırası Drogba Selcuk Melo Posterli güzel soru +5

0|1
    0|0
  • MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

0|1
    0|1
  • yaklaşık 1.5 metre boyunda atatürk posteri altında 30 cm boyunda fatih sultan mehmet ve yanında einstein in resmi var

0|1
    0|1
  • ATATÜRK :))

0|1
    1|1
  • ben bir sferinde rastgele bulduğum oynamadığım bir oyun posteri asmıştım yurtta

müdür geldi dedi niye astın bunu ben boyatamıyorum duvarları leke yapıyor çıkar dedi çıkardım

not: yersen

0|1
    0|0
  • Nirvana,Kurt Cobain,Metallica,Misfits,Fight Club,Guns n Roses

0|1
    0|0
  • lima'nın posterini çiziyorum ama asmayacağım.

0|1
    0|0
  • Super Naturel :))

0|1
    0|0
  • bekarken film posterleri ama şu an evliyimve eşimle benim düğün resmimiz:=)

0|1
    0|0
  • marilyn monroe :)

0|1
    0|0
  • Bi tane WoW posteri , Muslera, Steven Gerrard, Alison Brie ^^

0|1
    0|0
  • alizee posterleri var

0|1
    0|0
  • hiç poster asmam tarzım değil yani yani asılı değil poster falan

0|1
    0|0
  • - Sadri Alışığın üzgün bir posteri :))

0|1
    0|0
  • Odamda poster yok ama Strange Music ile ilgili posterleri isterdim.

0|1
    0|0
  • rachel roxx, jenna jameson, asa akira :D

0|1
    0|0
  • ATATÜRK posteri asılı

0|1
    0|1
  • Mustafa Kemal Atatürk var...O da yeterli zaten ...

0|1
    1|0
  • Ayyy murat boz var tabkde .d acaba böyle yazan kaç kız var diye geldim meraktan .s.s

1|1
    0|1
Yükleniyor...