En sevdiğiniz, favori yazarınız hangisi?

En sevdiğiniz favori yazarınız hangisi?Kitapçıya gidince sadece favori yazarınız olduğu için kitaplarını aldığınız yazar hangisi?Benim favori yazarım victor hügo

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• cok kitap okudum ya onlarca var ama son donem yazarladan eren erdemi begenirim takip ederim kendisiyle tanisma firsatida buldum genc dinamik muhalif bir yazar devrim ayetleri kitabinida yeni bitirdim ulusal kanalda imc tv de programlari var dehset bir adam ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hiç favori yazarım olmadı.

Belki de edebiyatı bütün olarak gördüğümdendir.

Kitapçıya girip yazar aramadım hiç.

Hatta gariptir ki bazı okuduğum kitapların yazarlarına bile bakmadım. Sorsan, hatırlamıyorum.

Başıma garip bir olay geldi bu yüzden. Neyse, uzun.

0|0
    0|0
  • Alper Canıgüz, Murat Menteş, Hakan Günday, Chuck Pahalniuk, Patti Smith, Buket uzuner, Adalet Ağaoğlu... Bunları yazdım yazdım, içlerinden bir tane seçim de yapamadım, tam o göndericekken masada duran kitaba takıldı gözüm, eğer son yazdığı boş koltuğu iplemezsek, tüm yazarlar arasında Favorim JKR'dir.

0|0
    0|0
  • kahraman tazeoğlu =)

0|0
    0|0
  • Saint- Exupéry

Erdal demirkıran

Kiera Cass

Elif Şafak

İskender pala

0|0
    0|0
  • Puccaaa :D bayılıyorum o kadına

0|1
    0|0
  • Can yücel

özdemir asaf .

0|0
    0|0
  • Ceyhun Yılmaz

0|0
    0|0
  • en sevdiğim yazar allah. biliyorsunuz son yazdığı kitap islam aleminde çok tuttu... şaka bir yana bu aralar kuranın türkçe mealini okuyorum, bazı şeylere daha farklı açıdan bakmaya başlıyor insan...

0|0
    0|0
  • Carl Sagan

0|0
    0|0
  • gregor samsa (çok yaratıcı)

marque de sade (çok cesur)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Genel olarak bir ayrıma gitmem. Araştırmasını yaptıktan sonra yazarın adı benim için önemli değil sanatı beni ilgilendirir. Beğendiğim yazarlar tabi var. Ama bu da tarzdan tarza farklılık gösterir

0|0
    0|0
  • Dostoyevski.

0|1
    0|0
  • Kendisiyle yeni tanıştım :) Ahmet Şerif İzgören yaşayanlar arasında.

0|0
    0|0
  • Chris Brown, Stephan King

0|0
    0|0
  • Hüseyin Nihal ATSIZ

0|0
    0|0
Yükleniyor...