Böyle olacağını nereden bilebilirdik ki

bizi ancak ölüm ayırırdı o kadar bağlanmıştık ki ayrılmak imkansız birşeydi ne oldu peki Şu an neredeyse hayatıma başka bir bayan girmek üzere ve beni çok seviyor gözlerinden bunu belli ediyor ama ben ona bakarken geçmişi görüyorum bu gözler değil hayır aradığım bu değil ama bana olan inancını kırmak da istemiyorum neden mi çünkü inancının kırılmasının ne demek olduğunu çok iyi biliyorum buruk bir birlikteliğe başlamak üzereyim ne yapmalıyım ne önerirsiniz ?( ayrıca gizli sormak zorundayım kendisi tarafından takip ediliyorum )

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• diğer kız aldattı mı seni?

0|0
    0|0
    • aldatmış kadar oldu

• aynısı başıma geldi.. bahaneyle hayatından çıkardı beni sonra eskisini düşünmeye devam etti.. hala toparlanamadım ve belli edemiyorum ona.. lütfen yapma

• üzüldüm adına keşke insanlar birbirlerini hep ilk gün ki gibi sevseler ayrılıklar olmasa diyorum ama o zamanda hasretin özlemin ne anlamı kalırdı aşkı ölümsüz kılanda bunlar değil mi zaten

Kızlar Ne Diyor 6

• suan bırıyle berabersın ve sızı kımse ayıramaz ama baska bı kadınıda kırmak ıstemıyosun dogru anlamısmıyım eger dogru anladıysam sevdıgın kadınla devam et kendını dusun bıraz baskasını dusunme ayrıca o hayatına yenı gıren kadını dusunuyosun sızı olumun bıle ayıramayacagı askını dusunmuyosun

0|0
    0|0
    • hayır yanlış anlamışsın

• Yapmaaaaa en kötüsü masum bir kizin hayatina girmennolur sevmedigin halde... senin yuzunde erkeklerdem sogucak..

0|0
    0|0
    • yüz üstü bırakıp gitmem onu

• Öyle bise yok! Pesinden götürürsen yikmamis olursun.

• zaten birlikte olursam bırakmayı düşünmüyorum gidebildiği yere kadar

• ne oldu da aşkın bitti ?

0|0
    0|0
  • yanlıs yoldasın.

0|0
    0|0
  • işte kimseye bağlanmamak gerekir

0|0
    0|0
  • arkadaşım bence sen o kızı sevmiyorsun sevsen başka kızı hayatına almazdın hemen 1. ikincisi diğer kızı sevmiyorsan duygularıyla oynama kafanı topla öyle mantıklı düşün biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Nayır, nolamaz. Bunu ikinize de yapma dostum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...