Önümüzdeki 10 günü planlamış arkadaşlarıyla ben yokum n'apçam ben neyin çabası?

Arkadaslar bunu okumadan once lütfen diğer yazımı okuyunuz bu devamıdır yardım edin...

güzel birgün geçirdikten sonra yüzüğü verdim ve herşeyı daha berbat ettım çıktım gittim sonra aradı benı hıcbırsey olmamş gıbı davrandı bende hattımı kırıcam arama dedim o yuzugu sende cıkar parmagından dedım ayrılamayız dedı dedım gtme o zaman benm ıstemedgm tatıle bensız gıdecekmş nolursa olsun fıkrı degısmıcekmş doktora gttm yarınsıpsikologa onu gordum yemek yıyordu arkadaşlaryla gectm gıttım yanında sonra teyzemle konuştu hıc bakmıyo demış gttm bende bısey olmamş gıbı yuzuk parmagnda sankı hıcbısey olmamş gıbı davrandı bende oyle davrandm arkadaslarının yanında sonra gttı aramadı ben aradım gece yarısı mutluluk oıyunu mu oynuyorsun dedım neyse 3 gundur soğuk buz gbı davranıyo aramıyo artık hıcccccccccccccc ver dedım yuzugumu gerı verıcekmısın hayır dıyo vermıcem zor artık hersey diyo bızım eskısı gıbı olmamız dıyo abala dıyo surundurmek istyo benı görmezden geliyo onumuzdekı 10 gunu planlamıs arkadaşlarıyla ben yokum napcam ben neyın cabası

Güncellemeler:
Çabala diyo ben bundan sonra hiçbirsey yapmayacagım diyo düşünmüyormuş rahatmıs merak edıyormuş bakalım nasıl alacaksın o yuzugu diyor bende suc verdım ve gerı isstedım götü tavan yaptı naz yapıyo aslında benı gormezden geliyo ve sınır etmeye calısıyor aramıyo sormuyor KISACASI RAHAT VE OZGUR TAKILIYO BU ARALAR hiçbişey olmamş gibi aşkım derdi ama çok fena bozuk atıyo zor dıyo artık zor
bişey yapmazsam da kendım bılırmışım zor geldi kaçtı olurmus

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Son derece bozuk 1 Türkçe. Ne dediğin anlaşılmıyor ki. Anlasam cevap yazacağım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen nasil yoksun yaaa ? Parmaginda yuzugun var senin bu ne rahatlik insan sana kiyar mi ya o kadar paraliyosun kendini bu erkekler nankor nankor skma canini intikam all.

0|0
    0|0
Yükleniyor...