Kızlar boy farkını kafaya çok mu takıyor ?

benim boyum 186 kız ardaşımın boyu ise 158 benim için bu bir sorun değil olsa zaten sevgili olmak istemezdim 23 gün oldu çıkmaya başlayalı ama kız arkadaşım özellikle sevgili olmaya başladıktan sonra hemen hemen her gün topuklu ayakkabı giymeye başladı yanımda pat pat topuklu ayakkabı sesi ile dolaşıyo hani bişey demiyorum ama hiç hoşuma gitmiyor normalde de kıl olurum o sese ben bu yüzden mi giyiyor topuklu başka bir nedeni mi var bilmiyorum ama eğer boy takıntısı varsa onu da üzmek istemem ama topuklu sesine de uyuz oluyorum bir de baya sağlam basıyo yere herhalde pat pat ses hani başbaşa yürümekten soğutcak beni bu kızlar çok mu takıyor bu boy farkını anlamadm ondan giyiyosa bişey diyip de üzmek istemiyorum

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• dolgu topuk giysin :) bende de boy takıntısı var

0|0
    0|0
    • sevmişiz beğenmişiz de sevgili olmuşuz hala neyin takıntısı bu ben yanıma yakıştırıyosam millete ne ha o beni yanına yakıştıramıyosa bilemicem :)

• yanında kısa durmak istemiyordur

Kızlar Ne Diyor 3

• benimde segilimle baya boy farkim var ama hergun topuklu giymem yapamam bazen sorun etsem de hosuma gidiyor bazen

0|0
    0|0
  • hem takıntısı var hem de topuklu seviyor gibi

0|0
    0|0
  • dolgu topuk giyerse ses yapmaz, ayrıca kafasına takıyordur nerden baksan 30 cm fark var aranızda yaklaşık omuz hizanda ya da az geçiyordur, ben olsam ben de takardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...