Bi ortama gireceksiniz mesela

Yeni bir dersaneye başladınız ve sınıfda kimseyi tanımıyorsunuz, sınıfda ilk saatler ilk günler nasıl davranırdınız.Gider milletle konuşmaya mı çalışırdınız yok sa sıranızda sesizce oturur muydunuz?Yada kendinize has bir tavrınız var mı?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• etrafa bakarım gözlem yaparım ilk hemen yılışık gibi yanına gitmem kmsenin bir muhabbet için, zaten genelde yeni bir ortama girdiğimde biriyle yüz yüze geldiğimde bana gülümsüyor bnde ona gülümsüyorum o kişiyle zaman içinde arkadaş oluyoruz öyle olmuştur hep.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• genelde ilk gün bir şey yapmama pek bir şey kalmazdı yakınımdaki sırada oturan kişiye okul hakkında bir şey sorar ve böyle muhabbet açılır en azından bir kişiyi tanımış olurduk

0|0
    0|0
  • ben kendi halimde takılırım. Lise çağlarımda da öyleydim. Ağırbaşlı olursan insanlar seni daha ilginç ve çekici bulur. Öyle herkes muhabbet kuramaz senle. Ve gerçek dostlukların olur.

0|0
    0|0
  • insanlarla samimiyet kurmayı çoks evmiyorum yapamıyorum da.ben konuşmam genelde yanıma oturan kişi konuşur ben ona eşlik ederim veya çoknadirse işte arkada oturanlarla falan yavaş yavaş konuşmaya başlarım falan filan

0|0
    0|0
  • Merhabaaa diye giris yapardim. Yanimda ve onumdekilerle muhabbeti baslatirdim sorular sorardim kaynasmaya calisirdim

0|0
    0|0
  • kendime has tavrımla hareket ederdim ayrıca kimsenin yanına gitmem

0|0
    0|0
  • Bişey yerken ikram edip konusmayı baslatırım ders cok sıkıcıydı ya bişey anladınız mı gibi.. Yalnız durmak pek iyi olmuyo

0|1
    0|0
  • İlk başta sesizce otururum ortamı çok iyi gözlemlerim ondan sonra kaynaşırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk günden kaynaştık biz (yaklaşık 2 hafta önce başladı dershane) şuan gayette samimiyiz arkadaşlarla .D Genelde ilk adımı onlar attı ben ilk başta sessiz sakin biriyimdirde :P

1|0
    0|0
  • Abi direk git Ben ... diyerek ismini nerden geldiğini v.s tanıt tek tek tokalaş.

Çekingenliğe gerek yok karşındaki sonuçta insan nihayetinde ne senden üstün nede senden yüksek ;)

0|0
    0|0
  • hep akışına bıraktım hiç onu yapıyım bunu yapıyım demedim hepte kaliteli adamlara denk geldim :D

0|0
    0|0
  • ilk önce zeka ve espri yeteneğimle dikkati çekerim sonra isteseler de istemeseler de ağıma düşüyolla

0|0
    0|0
Yükleniyor...