Çekici görünmek için neler yaparsınız ?

Çekici görünmek için neler yaparsınız sorum hem kızlara hemde erkeklere kızlar karşınızdaki erkeğe karşı çekici görünmek için neler yaparsınız ? erkekler karşınızdaki bayana karsı cekıcı gorunmek ıcın neler yaparsını ?

Güncellemeler:
drssrmn adlı ks uyesıne tesekkur ederım sordugum sorunun cevbını verdığın için. alttakı yoruma bakarmısın ya adamın bırı nerdeyse sevıscek ne zeka adonısı varmıs da koklarmısda soruyorum cekıcı olmak ıcın... neyse aman .

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Kımse ıcın degıl önce kendım ıcın yaparım bunu , cokda fazla bırsey yapmam zaten çikiciyim :p

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• bedenimi saran giysiler tercih ederim.

Saçlarımı kabartırım.

Yüksek topuklular giyerim. Kendime bile çekici görünüyorum :P

0|0
    0|0
  • Bu gayeye sahip olmaktaki amaç nedir? Nedan bir erkeğe çekici görünmek isteyeyim ? Bazı şeyler özel kalmalı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Mühim olan bir gayret icine girmeden bunu başarıyor olabilmek daha çekici gelir ,.;)

0|0
    0|0
  • makyaj yaparım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• doğal takılırım :)

0|0
    0|0
  • Eğer gömlek giyiyorsam üstten 3-4.düğmeye kadar açarım. Mümkünse eğer six pack adonis falan gösteririm (tabi bu biraz zor anca üstümü değişirken falan görürse...) Parfümümü koklarken ya da ben onun parfümünü koklarken boynuma yaklaşırsa ona yaklaşırım eğer temas falan olursa güzel fırsat yaratıyor yani :) Saçında bişi var diyerek saçından bişi alıyormuş gibi yaparken boynuna elimi deydiririm :D Bazıları sapıkça gibi gelebilir ama sonuçta amaç karşı cinsi kışkırtmak her yol mübahtır :D

0|0
    0|0
    • Tamamen cehaletine veriyorum dostum.Sana iyilik yaramaz. Bu yazdıklarımın tamamı sexapalitesi olan kızlara karşı çekicilik yaratır.Eğer bu yazdıklarım sana sevişte ya da sex sentezi olarak gelmişse ne diyim kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz.

• noldu bırader neden gızlıye aldın ;)

• Öyle bir yorum yazmışsın ki. Yorum attığım için utandım.

Yükleniyor...