Niye sevdiğimiz kadar sevilemiyoruz ki???*

Lisenin ilk gününden beri yediğim, içtiğim ayrı gitmeyen, en yakınım, en sevdiğim, dostum dediğim insan aramızda hiçbir sorun yokken arkadaslıgımızı, dostlugumuzu bitirdi.İnanılması zor ama hiçbir sorun yoktu, yemin ederim ben hiçbirsey yapmadım.Durduk yere.'Sadece sınıf arkadası olalım' diye mesaj atmıs.Bakar mısınız mesajın komikliğine.Komik oldugu kadar da can yakıcı. Bana düşmanıymısım gibi bakıyor.Ne yapmıs olabilirim ki bu kadar kötü. Sevgilim terketseydi bu kadar koymazdı. Üzüldüğüm tek nokta verdiğim degeri haketmemesi... Belki size komik gelebilir ya da aman üzüldüğü seye bak diyebilirsiniz.Ama en yakınımdı, 3 senelik lise hayatım ondan ibaret.Her dakika birlikte olan insanlardık.Bir gün öncesinde çok iyiyken, ertesi gün düşman gibi bakacak kadar ne yapmıs olabilirim ki...

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Aynısını bir iki gğn önce yaşadım ama benim öyle eski arkadaşım değildi tabii. Amaç ne bilmiyorum ama gidip ona teşekkür edicem bana kimseye güvenmemeyi öğretti.

1|0
    0|0
    • Amacının ne oldugunu bende çok merak ediyorum. Bende tesekkür etmeliyim bence

Erkekler Ne Diyor 4

• belki istemeden bişey yapmışsındır bir sormak lazım

0|0
    0|0
  • seni kıskanmış olabilir.içine atmıştır.ve sonunda patlamıştır. veya senden sıkılmıştır.seinin yüzünden başka arkadaşlar edinemiyordur.bide hemcinsinmi bu karşı cinsinmi onuda belirtsen güzel olurdu.karşı cinsinse belki senin yüzünden kızlar yaklaşmıyordur.ondanda olabilir.bunun çözümü kolay bulunur ama sen tam ne yaşadığnızı erkkekmi kızmı kaçyıl arkadaşsınzz falan detaylı bilgi verirsen sorunu çözerim onu senle tekrar barıştırırım.burdan yazma forum karışık özle mesaj atarsan sevinirim.

0|0
    0|0
  • dizilerde var sadece esit sevme :(

0|0
    0|0
  • Erkek meselesidir :)

0|0
    0|0
    • Sevdiğim, hoslandıgım vs kimse yok ki erkek meselesi olsun

• O zaman onun sevdiği birisi ona senden hoşlandığını söylemiştir. Yada öyle birşeyler duymuştur. 3 yıl boyunca siyasetten bahdetmeyim ilk defa bahsettiysen bundan ötürüde olabilir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...