Arkadaşlar facebook da gördüğünüz her guruba üye olmayın...

ben ''Nihat Hatipoğlu İle İslamın Güzellikleri'' isimli bir guruba üyeydim... Rica ettim 19 Mayıs gününe yakışır bir resim koyun dedim... yorumum silindi... Akabinde bir tarihini bilmeyen Atatürk olmasa anasının belli olmayacağının bilincinde olmayan bir ahmak. Atamıza hakaret etti...Saatlerdir bu gruptaki ahmakların gözlerini açmaya çalışıyorum ama boşuna... Üye olduğunuz gruplara dikkat edin...

Not: Ben Cumhuriyeti ve Atamızı sonsuz sevgiyle seven biriyim... Benim bu değerlerime sövenlere eyvallah etmem...Eminim hiçbir Cumhuriyet genci de etmez... link hocalara tarihinden fazla inanlar bunu izlesin...

Güncellemeler:
link

sözde site bu ki resmi sitesi olduğunu sanmıyorum... ama üyelerinin büyük çoğunluğunu sallandıracaksın...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• resmi olduğunu sanmıyorum..bu hoca gayet aklı basında bir adam zaten..bu tipler onun adını da batırıyor..zaten o grupları kuranların ne olduğu belli değil..anlayamadıkları bir insan hem dindar hem Atatürkcü neden olmasın..örümcek beyinliler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sayfa şikayet edilip kapattırılabilir face e girdiğimde bakarım bende

0|0
    0|0
  • her gruba üye olmuyorum içeriğini incelerim beğenirsem yorumları konusmaları paylaşımları olurum

0|0
    0|0
  • bende her gruba üye olmayanlardanım bakarım yazılar hoşuma gidiyorsa pekala üye olurum gitmezse olmam...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...