Kaç kişi bu zaman kadar gönüllü olarak bir kuruma yardım etti?

Kaç kişi bu zaman kadar gönüllü bir kuruma yardım etti?

Evet soruyorum arkadaşlar okuduğunuz okulun veya işinizin dışında,kaçınız gönüllü olarak kurum ya da kuruluşlara çalışarak ve adına işler yaparak yardımda bulundunuz?

Gönüllü olmak bazen en güzel insanlık öğreniğidir...

• Gönüllü olarak çok yardım yaptım,
    71% (5)100% (2)78% (7)Oy Ver
  • Hiç gönüllü olarak yardımda bulunmadım
    29% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • Gönüllüllük de ne ?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• 14 yaşındaydım.

2 sene boyunca Bakırköy'de bi' sanat tiyatrosunda görev aldım.

Sivayuşpaşa'da bulunan bir çocuk esirgeme kurumu vardı. Onları gördükten sonra aileme durumu izah ettim. Sağolsunlar, kırmayıp Bakırköy'de bir merkeze yazdırdılar.

Şehir Tiyatroları oluyordu, çocuklara yönelik. 2 sene boyunca 6 kez oyunumuz oldu. Aynı zamanda gösterilerde oluyordu.

Hem oyunculuğa karşı merakımı giderip tecrübe kazandım, hem de birçok ağlayan kişinin dudaklarına tebessüm oldum.

Inanın bana emek vermek, para kazanmak kolay değil. Hele ki bu zamanda. Kendi alnının teriyle kendi paranı kazanma duygusu da harika ama bir de gönül işi var ki... Dünya'nın hiçbir yerinde, hiçbir şeyin vermeyeceği mutluluğa sahip oluyorsun...

Yine olsa, gözüm kapalı yaparım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çocuk esirgeme kurumunda gönüllü ablalık yapmıştım lisemin 2.yılında.. Çok güzel bir duyguydu o minicik çocukların peşimden abla abla diye dolanmaları, oyun oynamamız ve onları uyutmak.. Gerçekten müthiş birşeydi.

0|0
    0|0
  • özel olarak bir kuruluşa çalışmadım ama çocuk esirgeme kurumunda ders anlattım..

imkanı olanlara tavsiye edebilirim.o çocukların özel ilgiyle ders anlatımına,sevgiye,arkadaşlığa ihtiyaçları var.bunun dışında normalin üzerinde bir hayat tarzları var zaten sizden ekstra bir şey beklemiyorlar..

1|0
    0|0
  • Derneğe yardım ettim daha doğrusu gönüllü olarak aralarında bulundum. Ağır hastalığı olan çocukları hastanede ziyaret ederek onlarla vakit geçiriyorduk

0|0
    0|0
  • Çoğunlukla okullara yardım yaptık,doğudaki çocukların araç-gereç ve dersliklere ihtiyaçları vardı ;onları temin etmeye çalıştık.

0|0
    0|0
  • yaptıklarımı övünmek adına yazmam

1|0
    0|0
    • Benim amacım bu soruyu gören herkese gönüllü olmayı hatırlatmak ama seninkini çözmüş değilim

• A: Gönüllü olarak çok yardım yaptım, yaparım da. Reklama gerek yok.

1|0
    0|0
  • iç gönüllü olarak yardımda bulunmadım

1|0
    0|0
  • sadece gönüllü olarak yoldan çıkmışlığım var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ömrüm yardımla geçti artık etmicem yardım mardım!

0|0
    0|0
  • Bağış yapmak dışında bir yardımım olmadı

0|0
    0|0
  • Gönüllü olarak çok yardım yaptım ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...