Arkadaşlar kimler idam cezasının geri gelmesini istiyor

idam cezası bence geri gelmeli.peki siz ne düşünüyorsunuz..bu soruyu cevaplarken linkteki şerefsizlere bakarak düşünün.biraz yönlendirme oluyo ama . link link

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• idam belki ama cezalar daha caydırıcı olmalı o kesin

0|1
    0|0
  • Tecavüz, cinayet ve terör suçlarına kesinlikle getirilmeli ama iş öldürmekle bitmiyor insanların canına kast etmemenin öğretilmesi lazım

0|1
    0|0
  • Can alanin cani alinsin

0|1
    0|0
  • Elektrikli sandalyeye karsiyim (Prison Break izledigimden beri) ama su an amerikada uygulamakta olan igne yöntemi gelse bazilarina yarar.

0|1
    0|0
  • Ben istemiyorum.

0|1
    0|0
  • her suçluya değilde bazı ağır suçlar işlemişllere gelebilir

0|1
    0|0
    • ya tabikki mesela sadece hırsızlık yapmış birini idam etmek olmaz.ama kasten ve bilerek adam öldürenler sapıklar devleti hortumlayanlar bölücülük faaliyetlerinde bulunanlar idam edilmeli.

Erkekler Ne Diyor 14

• mesele bu kadar basit değil.şu anki hukuk sisteminde bu kadar çok yanlış karar verilirken idam getirilemez.hakedenler muhakkak var ama daha öncede olduğu gibi haketmeyenlerede uygulanabilir.şu an idam yasasının gelmesi zor ama gelirse yasanın içini istedikleri gibi doldururlar.

0|1
    0|0
  • gerçekten hak edene yapılsın , öncelikle şu apo p.çi için getirsinler idam sonra kaldırılsın isterse farketmez

0|1
    0|0
  • Biraysel olarak tecavüz ve nefret cinayetlerinde uygulanmasını isterdim ancak bu ülkede bunun layıkıyla uygulanabileceğini zannetmiyorum.böyle bir yasa çıkarsa koyun olmayan sürüden olmak istemeyen herkes idam edilir.Bu yüzden karşıyım.

0|1
    0|0
  • istiyorum

0|1
    0|0
  • önce var olan hukuk bir düzeltilsin de idamı sonra düşünürüz

0|1
    0|0
  • terör suçu vatana ihanet suçlarına karsı idam gelmeli bence ama şuanki hükümet terör örgütüne paket bile hazırlıyor bu uzak ihtimal.

0|1
    0|0
  • kesinlikle geri gelmeli ama arada birkaç kişi haksız yere öldü diye kimse ortalığı ayağa kaldırmayacaksa

0|1
    0|0
  • adam öldürenlerin idam cezası alması lazım bence, çünkü geri dönüşü olmayan bir şey yapıyolla vuruyolla öldürüyolla ama adamın suçu sabit olmalı yoksa bir tane daha geri dönüşü olmayan bir suç işlenmiş olur

0|1
    0|0
  • idam gelmeli

0|1
    0|0
  • kesinlikle.

0|1
    0|0
  • kısasa kısas olsun...

0|1
    0|0
  • ALLAHIN VERDİĞİ CANI ALLAH ALIR

0|1
    0|1
    • kardeş allah aşkına bu nasıl mantıdır ya.sanki biz bilmiyoruz.adamın biri gelip senin coluunu cocuunu para için öldürse demkki sen affedeceksin.

• geri gelsin ama mantıklı insanlar uygulasın bu cezayı, salak salak suclara idam deyip durmasınlar.

0|1
    0|0
  • idam kurtuluştur

hapiste bir gün 72 saattir

0|1
    0|0
Yükleniyor...