Bazılarına, hiçbir şeyi anlatamazsın. Vazgeçer, savaşı bırakırsın mısınız?

"Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim!

- Bir de canıma okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.."alıntı.

?-Hayat bu,

bir bakarsın herşey bir anda son bulur..

-Hayat bu,

son dediğin an herşey yeniden can bulur..alıntı

Bazılarına, hiçbirşeyi anlatamazsın.Vazgeçer, SAVAŞI bırakırsın mısınız?

Güncellemeler:
Geçmiş zamanda pişmanlıklarınız ola bilir tabi zaten hayatta bir ders değil mi? Öğrenmediklerimizi sormak değil mi? Kim biliyor mutluluğun adını...

Yorumunuz için teşekkür ederim

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• alimlerle girdiğim her tartışmayı kazandım, cahillerle girdiğim her tartışmayı kaybettim...alıntı

0|1
    0|0
    • Nerden biliyorsun, Sonuş olarak hala arkadaş değilsiniz galiba?

• anlatmaktan vazgeçmek hayatımdan silerim anlamına gelmez ki...öyle kabullenmeye çalışıyorum

• Kabullenmek sevdiğin kişi ise sende kırılganlık, zaman geçtiğinde keşke yapsaydım dememek için selam vermeyi eski günlerin unutmak cesaretimizi toplamak.

Kızlar Ne Diyor 8

• değer verdiğim biriysee ve anlamakta zorluk çekiyosa hiç uğraşmam sonuçta o yaşı çoktan geçmişimdir laf anlatıcak durumda değilim yorgunumdur o da kalın kafalıysa yapacağım bişey olmaz.. savaşmam vaktim yok benim zaman çok kıymetli.

0|1
    0|0
  • Uğraşamam.

1|1
    0|0
  • İnadım ınat dediğim olacak... Sabırlıyımdır

0|1
    0|0
  • savaşa karşıyım

0|1
    0|0
  • evet vazgeçirim uğraşmam

0|1
    0|0
  • Ortada bir savaş söz konusu olmaz, karşı taraf vageçtiği takdirde.

0|1
    0|0
  • Bırakırım.

0|1
    0|0
  • Vazgeçmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O arkadaşlık ya da birliktelik için elimden gelen her şeyi yaparım karşımdaki insana değer veriyorsam. Ama olmuyorsa buna rağmen bu demektir ki karşımdaki kafasında bitirmiş zaten. Dediğin gibi ağzımla kuş tutsam kanadının rengini beğenmez. Bahaneler hazırdır. Üstadın dediği gibi yaptıklarınla değil de yapmadıklarınla yargılanırsın ve yaptıkların ya da iyi halin hafifletici sebep olmaz bu acımasız mahkemede. O zaman yapacak tek şey bırakmak oluyor maalesef. Ama Samuel Beckett'ın şu sözü her zaman hoşuma gitmiştir.

Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil.

0|1
    0|0
  • :) usta sen full alıntı olmussun işime ne gelirse karşidaki neyi hak ederse o olur aile bağım yoksa sorun yok

0|1
    0|0
  • yalnız sürdürülen her savaşda mağlubiyet kaçınılmazdır,yenileceğinin bile bile savaşmaya çalışmakda sadece aptalların misyonudur,ben gibi...

0|1
    0|0
    • güncellemeye istinaden,mutluluk ! tanımıyorum,adınıda bilmiyorum,tuhaf ama artık aramıyorumda...

• uğraşamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...