Estonya Maçı için düşünceniz nedir

Kazanmak kaybetmekten ziyade skor tahminiz nedir? ben 1-3 diyorum

• Yeniliriz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Beraberlik
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 0-1 yeneriz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 2 farkla yeneriz
    100% (2)67% (4)75% (6)Oy Ver
  • Farka boğarız...
    0% (0)33% (2)25% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
golleri kim atar tahmininiz varmı? dakika skor alayım
milli takımımızı tebrik ediyorum umarım ümitlerimizi yeşerten bu oyuncular ve teknik ekibimiz Allahın izniyle play offlarada gidecektir. buraya gelinebilmesi bile mucizeydi çünkü

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• 1-0 yeneriz ama hollanda maçı zor inşallah ikisinide yeneriz

0|1
    0|0
  • 2 farkla yeneceğimizi düşünüyordum Umut-Burak'tan bekliyordum gerçek oldu hayallerde kalmaması beni sevindiren tek şey

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• estonyayı fatıh terım bır sekılde hallederde, dunya kupasına gıder mıyız onu bılmıyorum. ben fatih terim li milli takımın dunya kupasına gitmeyı başarması halında gs taraftarlarının yuz ıfadesını daha çok merak edıyorum.

0|1
    0|0
    • estonya galibiyetini alırsak o moralle ve allahın izniyle hollandayı saf dışı ederiz

• emre attı ama bizimkiler cok gol kacırıyor yoksa 6-0 bile olur

0|1
    0|0
  • Gol yemeden 1-0 ya da 2-0 kazanırız tahminim.

0|1
    0|0
    • gol atmaya çalışacaklarını sanmıyorum zaten rakibin daha çok savunma ve kontra deneyeceklerdir

• farka felan boğamayızda ama kesinlikle farklı yenmemiz lazım çünkü romanyanın andorrayı farklı yeneceğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Beni milli takımdan çıkarmasalar kesin yenerdik de ben yokken takım nasıl oynar bilmiyorum açıkçası çünkü bel kemiği kırık şuan takımın :(

0|1
    0|0
  • bence yinede dikkatli olmak lazım kaleyide volkan yerine onur hakediyor volkan ayısına acayip kıl oluyorum :)

0|1
    0|0
  • Umut Burak 35 64

0|1
    0|0
    • güzel tahminelr bence ilk golü savunmacı birisi atar yan toplardan falan çünkü oyun sıkışık başlar.

• Yeneriz skor tahminim 0-2

0|1
    0|0
  • yenememızz lazım :)

0|1
    0|0
    • fark atsak dahada güzel olur ama rakipte sahasında hemen bırakmayacaktır. ama yinede yeneceğiz...

• yenmemiz lazım yoksa yatırdığım 1000 TL yalan olur :)

0|1
    0|0
    • daha ben oynamadım ama ms 2 veya 1.5 üst çekicem

• 2,5 üst de gelir bence çünkü ne kadar atarsak o kadar averaj olacak. yüklenir bizimkiler diye düşünüyorum ama 1,5 garanti olur ;)

• yarına zaten düşündüğüm... azerbeycan bulgaristan çek cumh. türkiye rusya 1.5 üst ms olarak da azerbeycan danimarka türkiye isveç ingiltere , bugüne sürprizde shelbourne 5 oranla ms 2

• 2 farkla yeneriz

0|1
    0|0
  • #SikintiYok

0|1
    0|0
    • inş bencede fatih hoca geldiğinden beridir bir rahatlıkda var farkındaysan... artık ne olur diye korkanda kalmadı pek

• inşallah kazanırız ve son maçta da Hollanda'yı yenip play off'a kalırız.

0|1
    0|0
    • yenersek son maçta beraberlikte yetebilir.

• yani şimdi biz alırsak bu maçı büyük ihtimalle Macaristan Hollanda deplasmanında kazanamaz gibime geliyor o zaman biz 2. sıraya çıkarız avantaj biz de olur.

• aynen öyle i o zamanda son maça çıkarken biz rahat onlarsa tırnak yer poızisyonda olur.

• Estonyayı yensek ne olacak Hollanda maçında Kuyt ve Sneijder şov var

0|1
    0|0
  • arkadaşlar, evi barkı yazlığı arabayı bankadaki parayıda çekip Türkiye ye basmayı düşünüyorum siz ne dersiniz?

0|1
    0|0
Yükleniyor...