Yolda cafede bir kızla veya tanıştınız mı?

yolda cafede yani ayak üstü caddeden geçen bir kızla veya erkekle tanıştınız mı ?başlangıcı nasıl yaptınız cevabınız ne oldu ?ne kadar konuştunuz veya çıktınız

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

• türkiye'de değil de polonyada ve portekizde bu şekilde muhabbetlerim oldu.

adres sorma bahanesiyle çok kıza yazdım, kimisiyle ilişkim oldu, kimisiyle olmadı.

reddeden kızlar da beni hiç oyalamadı, herşey açık ve netti.

türkiye'de olsa bi kıza merhaba desen "yürü git pis sapık" der, bi de sonra gider hamilelik testi yaptırır. m.etmeyin biz insan yemeyiz, sadece tek bi kızda vajina yok, köküne kıran girmedi ki, bi sürü kız var etrafta. illa ki bi gün biriyle evlenicez.

ha bi de türk kızları adamı oyalar, ulan ver cevabını bekletme, hayır diceksen direk hayır de ki zaman kaybolmasın, önümüzdeki maçlara bakalım. zamanımızı çalmayın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Arabadan indiğimi görüp sizi bırakabilirim diyen öküzler bile oluyor tanışmak için , hayır tanışmıyorum ,tersliyorum ...

0|0
    0|0
  • otobüste tanıştık ötesini tanımam

0|0
    0|0
  • Genelde yolda yada cafede gözünü diip bakan erkekler itici geliyor.

2|0
    0|0
  • msn de konustugum cocukla carsıda karsılastm ondan sonra askımız alevlendı evlendım baknz ıkı cocuk anasıyım :)

0|0
    0|0
  • Hayır ne isim olur.

1|0
    0|0
  • Ben tipsizim bana kimse bakmıyo

1|0
    0|0
    • vardır herkesin bir güzelliği :)

• Bİ KERE PARKTA BİRİYLE TANIŞMIŞTIM SIRADAN BAŞLADI AMA SONU ANLATILMAZ

0|0
    0|0
  • tanısmam

0|0
    0|0
  • anketçilerin hepsiyle kankayım.

0|0
    0|0
  • Hızla yürürken çarpıştık, elimdeki kitaplar yere düştü ve topladı. sonra aşık olduk.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Lokanta gibi bir yerde kızla bakışıyorduk sonra gittim ben dangerous diyip elimi uzattım o da aynı karşılığı verdi, tanışıp kaynaştık sonra da sevgilim oldu zaten.

0|0
    0|0
  • hiç tanışmadım başlangıcı olmadı hiç konuşmadık ve/veya çıkmadık

0|0
    0|1
  • erkeklerle tanışmak tarzım değil. kızlarla tanışırım.

bir tarf bir laf atar. zaten olacağı varsa, konu kendiliğinden gelişir. olacağı yoksa, zaten laf atan taraf attığı lafla kalır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...