Sony xperia Z hakkında

Arkadaşlar merhaba 2 hafta önce almış olduğum sony xperia z cep telefonu hakkında bilgi rica ediyorum sizlerden... kullanıcıların dikkatine...

Aldığım ürünün bataryası çok hızlı bitiyor ya da bana öyle geliyor aldığım günden beri batarya ömrü uzun olsun diye tüm güç tasarruf ayarlarını yaptım ama bir değişiklik yok akşam yatarken şarja takıyorum sabah işe giderken çıkarıyorum ve akşam eve varmadan batarya boşalıyor...! bu cihazı kullanıp batarya ayarları ile ilgili en iyi ayarın nasıl olduğunu bilen varsa bu bilgiyi paylaşırsa çok sevinirim... yoksa aldığım ürün sorunlu bir ürün mü ? çıkamadım işin içinden ? HELP ME :/

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• 1 güü tamamlıyormu batarya ? yani sabah 7 den aksam 5 e kadar yoğum kullanımda yetiyormu ?

0|1
    0|0
    • mobil veriyi kapatmıyorum hiç yoğun kullanımda yetmiyor ? sabah 7 den akşam 7-8'e kadar yetmesi için gün içerisinde mobili kapatıyorum bazen !

• okadar fazla :)

• evet o kadar fazla :/ ve bu bana arzalı ürün olduğu düşüncesini getiriyor servis değişim derse de kesinlikle vereceğim ve hiç bir şekilde sony ürünlerini almayacağım ve aldırmayacağım kimseye :( 2 haftadır cebelleşiyorum gsmle servis batarya kalibrasyonu olmadı 20 gün kullanın diyor falan filan işler ... akşam yedekleyeceğim yarın kargoya vereceğ.m

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...