Evin içinde biri olduğuna yemin edebilirdim...

Dün gece yatmaya hazırlanırken mutfaktan bir patırtı geldi.Önce yanlış dizilmiş tabakların düştüğünü sandım ancak baktığımda her şey yerindeydi.Odama geri dönerken birinin beni izlediğini hissine kapıldım bunu yaşayanlar çok iyi bilirler.Yatağa tekrar yattığımda bakışların hala üzerimde olduğunu hissettim ve içgüdüsel olarak kalkıp tüm odalı,yatakların altlarını ve dolapları kontrol ettim.Her şey normal görünüyordu ancak kardeşimin odasına girip dolaba yaklaştığımda oda inanılamayacak derecede soğuk olmaya başladı ve sanki dolabın içinde öfkeli biri varmış gibi hissettim.Yinede açtım ve içinin boş olduğunu görüp odama döndüm.Ancak hiç bir şey olmamasına rağmen kendimi yalnız gibi hissetmiyordum.Bir süre yatağın içinde huzursuzca oturup geçmesini bekledim o sürede uyuya kaldım.Bu psikolojik bir şey miydi yoksa evde benim dışımda biri ya da bir şey mi vardı?Eğer bir 3 harfliyse onu nasıl gönderebilirim?Teşekkürler

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben gece yaşarım hiç böyle birşey gelmedi başıma nas felak oku

0|1
    0|0
  • O bendim ya seni uzaktan uzaktan izliyordum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• :) kendini meşgul edecek şeyler bul gün içinde..atraksiyona gerek yok..

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Psikolojik kardeşim.Her duyduğun sesi kafana takarsan,içerde cin mi var diye böyle odaları ararsın.

0|1
    0|0

• sıçtın müdür.

keto ya da önce böyle olmuş

0|1
    0|0
  • yapmayın la böyle yanlız yatıyoz biz :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...