Cezaevindeki birini telefonla arayabilir miyiz?

Bir şey soracam arkadaşlar ?

Bi arkadaşım var ceza evinde sizce onu benim telefonla arama imkanım varmıdır ya da 1.dereceden yakınmı olmak gerek telefonla arıyabılmek için ya da hiç arıyamazmıyız ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Allah kurtarsın. Ve rabbim hepizi korusun bu günlerden.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Siz O nu arayamazsınız. Kapalı cezaevi ise yalnızca belli bir gün ve saatte aynı soyadı taşıdıgı yani 1. derece akrabası olan birini arayabilir. O numaranın da cezaevi sisteminde kayıtlı olması gerekir.

Açık cezaevi ise bildiğimiz ankesörlü telefonlardan istediği kişiyi mahkum kişi arayabilir.

0|0
    0|0
    • Hım dogru. bu arkadaşım ilk girdiğinde ankösörluydu açık ceza evinde beni hep arıyodu. simdi tekrar girmiş galiba kapalı ceza evi.. dogru bunları bana oda anlatmıştı :( teşekkürler..

• cezası kesinleştiyse görüşebilirsin ve arayabilirsin

0|0
    0|0
    • görüşemiyorum işte başka şehirde. ama nasıl arıyabılırımki benim yakınım olmam gerekirmi ?

• ailesinden cezaevi numarasını al arayabilirsin

• Bu işledi suça göre değişir ve sen aranacağını sanmıyorum aramak yerine ona ziyarete gitsen olmuyormu ?

0|0
    1|0
    • Ben düşünmüyodum zaten görüşmeye gitmeyi arkadaşım. aynı şehirdemiyiz. taa bir ucunda gidemiyorum okulum var ve imkanım yok !

• Ya sen gerçekten tam geri kafalısın ya. az önce aşk böyle değil vart curt diyordun. smdi bu kadar şey yapmasına ragmen benm onu hala sevmem aşktır işte. bence senin aklın olgunlaşamamış kardeş gerçekten boşver sen bu konuyu hiç bulasma :)

• yne değil ltadıldın halde onu düşünüyorsun sen anlatmadın surece ben genel konuşurum teeribyesizliğin yeter tam sus kırıcı konuşturma beni istersen kal sağlıcakla

• adalet bakanlığı izni ya da savcılık izni gerekli.

1|0
    0|0
  • arayamazsın o da seni arayamaz sadece 3 farklı no verme şansı var onuda ailesinde değerlendirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...