Iki farklı kadın kocasını nasıl yönetiyor

bi kadının kocasına her istediğini nasıl yaptırabilir,

etrafımda görüyor bazı kadının kocası hiç bir istediğini yaptıramaz ama hiç kadın nerdeyse degersiz kocasının gözünde evlendiğinin ilk gününden beri böyledir kız güzel oldugu halde böyledir ama kocası memur ama varlık içinde kendisine yokluk çektiriyor

bazı kadınları görüyorum kadın el üstünde kocası her istediğini yapar kız öyle güzelde degil çirkin kızı gezdirir yedirir içirrir kızın her istediği olur akşam kocası geldiğinde dogru dürüst yemek bile yapmaz hergün gezer komşu akraba falan ama kocası çok seviyor

bu nasıl oluyor sevgi nasıl ilk günkü gibi dAim kaynanası o kadar laf söyler ama kendi sözü geçiyor kocasına ayrı evdeler bujnun da KOCASI 850 milyona çalışıyor

dediğim gibi kız çirkin ama kocası parmagında oynatıyor kız bunu nasıl beceriyor sadece bunu merak ediyorum

Güncellemeler:
yazmayı unuttum kız bide kocasına bazen temizlik bile yaptırıyor

bu nasıl oluyor

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerinde genelinde var bu zaaf. Yalan söylemeye gerek yok. Üzülerek acı bir gerçei açıklayan bu karikatürü paylaşıyorum.

Not: Her erkek değil tabii ki. Mesela ben. Sözüm meclisten dışarı.

link

0|0
    0|0
    • acı grçekler.ama gerçekler : )

• sagol

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• erkekle alakalı demek ki çok seviyor sevdiği için muhabbetlerinden dolayı yapıyor ikinci seçenek herif kılıbık korkusundan yapıyor =)

0|0
    0|0
  • herkes kızın zekasına dikkat çekmiş ancak

burda erkeğin karaktreri de önemli..

bazı erkekler malesef son sözü söyleyen konumunda olamıyor, yönetilmek idare edilmek daha işlerine geliyo ya da öyle alışmıiş onu tahmin edemeyiz.

bazırları ise aksine ben erkeğim der yumruğu masaya vurduğunda aksi yorum kabul etmez..

öyle minnet emir altına girerek iş yapamaz.. o tür erkeklere de kızlar genelde suyuna giderek iş gördürür..

bunlar tamamen kişiye göre değişen durumlar.

0|0
    0|0
  • Kadın normal adam klıbık işte hayret ya

kızlar sert erkelerle cıkar kılıbıklarla evlenir mantıgının yegane nedeni , mesela bende öyle olurum bak sırsat dogu sana ahahahahahah , ama cidden cok centilmenimdir hayatta kimseyle alay etmem asla , cok ciddiyim bak

0|0
    0|0
  • Kocasının kalitesizliğ desem günah mı? başka bir ayıp mı? veya huyu öyle sanırım. Kısmet demek en doğrusu. Şüphesiz ki en hayırlısını, en iyisini Allah bilir.

0|0
    0|0
    • kocanın kalitesizliği evlenmeden anlaşılır mı peki

galiba adamın huyu öyle ama evlenmeden bunlar anlaşılır mı bunları önceden görmek mümkün mü

• bilmem

• detay istersen mesaj at veya konuşmak istersen bildiklerimi anlatırım.

• siz birşeyi anlayamıyorsunuz.güzellik ile dişilik farklı şeyler.bizi de güzellikten çok dişilik çeker zaten.dişilik ayrı bir sanat ve her kadında olamıyor ne yazık ki...

0|0
    0|0
    • neden her kadında olmuyor ,

her kadının vucudu aynı bir kere

kadın çirkin olup nasıl her isttediğini yaptırıyor anlamadım

• dişi olma sanatı diyeyim cevap olarak o zaman.daha nasıl ifade edeyim?sıcak kanlılık,işve,cilve anla işte.siz bize dersiniz sadece dış görünüşe bakıyorsunuz diye.işte bak sana erkeğin ruhuna hitap edebilmekten bahsediyorum bana kalkmış hala daha vücuttan bahsediyorsun.ben daha ne diyeyim?...

• Demek ki erkegini yatak da mutlu edebiliyor ve bunun getirisi bunlar NORMAL

0|0
    0|0
    • yatagına kadını zorla istemeden istediğini yapıyor adam ama kadına hayat yaşatmıyor kadın istemesede yatakta istediğinbi adam yapıyor

• nasıl yardımcı olucaksın bende kocama sözüm geçsin istiyorum ama o kadar yetenekli degilim öyle olmayı isterdim ama

kılıbık erkek olsun demiyorum ama beni üzmesin bana deger versin öyle olmasını isterdim

• Beni ekle tanisip konuşalım

• o kızdan değil erkekten kaynallanıyor, şanslı olan benim gibi bir kılıbıkla evlenmiş :) ;)

0|0
    0|0
  • Kadın zekasını,dişiliğiyle birlikte kullanldıgında erkeklerın genelını dıze getırır:D

0|0
    0|0
    • nasıl zekası dişiliği bir net açıklasana

• nasıl ya hal hareket davranış net anlatsana

ben anlamıyorum açık ol

• oyyy canımı çektin:DDD

• Erkekleri çözemedin mi hala bizde ters işliyor işler ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaş kadının kocasından değer görüp görmemesi güzelliğine mi bağlı nasıl bir düşünme şekliniz var anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • başka ne olsun ya tabiki güzellik kız yemek yapmasını bilmez evişini pek yapmaz

ha şunu unuttum kız fesatın teki birinin lafını birine taşır ikiiyüzlü çok kötü bir kız gelgörki kocaa şansı gelmiş

nasıl deger görsün peki

• öyle insanla evlenmeyeceksin işte he demek zorunda mısın?

• iyide karşıma çıkan erkek hep öyle

daha dogrusu bizim çevremiz öyle ben mi çekiyorum bunları mıknatıs gibi onu düşünüyorum hani ben ayrı evde karımla oturmak istiyorum diyen erkekle karşılaşmadım bu yüzden kaynana dırdırından korkuyorum oglunu yönlendirir ben kalırım öyle yalnız ailem evlendikten sonra bana yüz çevirir korkuyorum ben üni okudum ama hepsi öyle daha adam gibi adamla karşılaşmadım

• bence erkegin karakteri de cok önemli burda.

Tabi kadinin zekasi ve seytanlgida girince isin icine, ortaya boyle durumlar cikabilir.

güzel söz yilani deliginden cikarir kurali bence erkeklerde cok ise yariyor :)

0|0
    0|0
    • E ben diyorum akıllı olan kadınlar aptallık bize mahsus diye. Kimse kaale almıyo beni. Bir kadının isteyipte yapamayacağı hiçbirşey yoktur bence kainatta. Aslında yaradan kadını erkeğe hakim kılmıştırda erkeğe bunu görememe gibi bir ego vermiştir. Bana göre.

Yükleniyor...