Sevgilin adını veya adının baş harfini dövme yaptırsa

Abartılı birşey değil sadece harfler olsa nasıl hissedersiniz? Size bağlılığını göstermiş olur mu böylece?

Böyle yaptıranlar veya sevgilisi yapanlar varsa yorumları çok önemli

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Cok romantik bence

0|1
    0|0
  • daha önce yapmıştı ne bilim hoşuma gitmişti aslında ama gecici yaptır bence :)

0|1
    0|0
    • Daha sonra noldu ayrıldınızmı?

Niye geçici yaptırsa hoşuna gitmezdi sanki?

• yok ayrılmadık.. sonra bir nedenden dolayı ayrılırsınız işte baskası girer hayatına boşuna yapmış olursun anlıycan gercekten seni sevdiğine ve bırakmıyacağına eminsen yaptır :) ister gecici olsun ister kalıcı önemli olan onu düşünmen degilmi ..

• Baglılık gostermek degil de bu bayan icin muhtesem bu jest olur..

0|1
    0|0
  • Harika ama günah, yaptırmasın. Düşünmesi yeterli.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben yaptım tam bileğime sözlümün adını dövmme yaptırdım oda benimkini yazdırdı bileğine gayet te hoş duruyor:)

0|1
    0|0
    • Sen az önce kapalıyım nişanlanıyorum demiştin. Senin bu soruyu cevaplaman süper oldu :) Bizde dinimize bağlı insanlar sayılırız. Çevreden günah diye konuşan insanlar olmuştur bu konuda ne diyosun sevdiğin için bir kere yapılabilirmi böyle bir şey? Birde ilişkinizin kaçıncı ayında/yılında yaptırdınız dövmeleri?

• günah diyenler oldu ama ben yaptırmak istiodum zaten benden önce o yaptırdı çok hoşuma gitti sonra bende yaptırdım biz 1 yılı doldurduktan sonra yaptırdık günah olduğunu biliyorum aslında ama sevdiğim için yaptırdım:)

Yükleniyor...