Dünya Ruh Sağlığı Günü... Ruh sağlığınızı korumak için ne gibi önlemler alıyorsunuz?

Bugün 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü...

Şahsen ruh sağlığımı korumak için; haber bültenlerinden uzak durmak, bol bol yürüyüş yapmak gibi önlemlerim var. Psikoloğa da gittiğim olmuştur kendim çözemediğim zamanlarda...

Sizin önlemleriniz neler, hemen alalım?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• EVET ŞİMDİDE GÜNÜN ANLAM VE ÖNEMİNİ BELİRTEN KONUŞMAYI YAPMAK ÜZERE PROF. DR. SAYIN AHMET YÜZ'Ü KÜRSÜYE DAVET EDİYORUM.

Kesinlikle kendinle barışık olmak ve kendini sevmek kendine değer vermek. Zor durumlarda kalırsa hayata tutunacağı sebeplere yapışmak. Ne olursa olsun başına ne gelirse gelsin 'buraya kadarmış' dememek. Mutsuz olduğu kişilerden uzak durup mutlu olduğu kişilere yaklaşmak.

Sayın konuklar, değerli yol arkadaşlarım ve saygı değer basın mensupları konuşmama burada son verirken Allahtan hepinize sağlıklı günler diliyorum ve şu sözü aklınızdan çıkarmayın diyerek aranızdan ayrılıyorum sağolun varolun arkadaşlar; Unutmayın ya çare sizsiniz ya da çaresizsiniz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• %15imiz mutsuz %1imiz şizofren oldugunu soyledi tv. Ben şahsen hep ruh okşayan oldum bir kerede ruhum okşansın isterim tabi.ruh sağlığımı korumaya gelince daha fazla sosyal olup kendi kendime hediyeler alıyorum he bide pes oynamak mutlu ediyor beni pes 14 hariç

1|0
    0|0
  • kutlu olsun. sadece beladan uzak durmaya calısıyoruz.

0|0
    0|0
  • Basima gelene kadar takmamaya calisiyorum zamani geldiginde dusunuyorum ya da son anda pratik olmaya calisiyorum boylece yasanacaklari yapilacaklari daha az sure takmis oluyorum. Ben faydasini goruyorum bu taktigin.

0|0
    0|0
  • kendimden aşağıdakilere bakıp sağlıklı olduğum için allaha şükrediyorum

0|0
    0|0
  • benim hyatım gerçekten ruh sağlığını korumak çok zor.

0|0
    0|0
  • ruhuma ceylan derisinden kürk yaptırdım kışa hazırlıklı saglık daima önemlidir :D

0|0
    0|0
  • Spor müzik ara sıra biraz alkol..

0|0
    0|0
  • bu devirde hangi önlemi alsan boş ruhun hep bozulur

0|0
    0|0
  • müzik müzik dinleyince herşeti unuturum müzik olmadan asla yaşayamam tey tey tey :)))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • Spor-Sevişmek-Oyun oynamak.

0|0
    0|0
  • Ruhum yaralı ki...

0|0
    0|0
  • alternatifsiz hareket etmem, bir yola giriyosam hep ikinci bir yolum vardır. onun içinde ruhen iyim:)))stres ve mutsuzluk umutsuzluk kişinin ruh sağlığını bozar.

1|0
    0|0
  • haberleri izleme aşktan uzak dur dertli müzik dinleme senden iyisi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• güzel soru kendime zaman ayırıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...