Xavi mi Iniesta mı hangisini daha çok tercih edersiniz?

Bir teknik direktör olsaydınız hangisini takımınızda görmeyi daha çok isterdiniz?(Anketi de oylayayın lütfen)

• Xavi
    78% (7)52% (12)59% (19)Oy Ver
  • Iniesta
    22% (2)48% (11)41% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• usta bana Barcelona deme :) ama Xavi ye hayranım o ayrı

0|1
    0|0
    • Ben de sevmem Barcelona'yı aynen de da iyi futbolcular hakkını verelim.:)

• futbolu bu kadar iyi oynamaları soğuttu beni barçadan.real sempatizanı oldum çıktım.ama doğruya doğru adamlar oyuncu abi hakkını vermek lazım dediğin gibi

• Benim gibi Real sempatizanı ve aynı Xavi hayranı olduğun için en iyi cevap :)

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 17

• İniesta yı xavi ile değil messi ile kıyaslarım . Üstün çıkanda yine iniesta olur ..

0|1
    0|1
  • Xavi bence.

(ispanyolcada X ç olarak, V ise B olarak okunur. yani doğru okunuş "çabi" 'dir. evet ukalanın önde gideniyim)

0|0
    0|0
    • ukelalık ile alakası yok millet doğrusunu bilsin.herkes yanlış telaffuz ediyo sağol bilgi için ama ben yine eskisi gibi telaffuz edecem ağız alışkanlığı :)

• tamam kardeş nasıl istersen :)

• Hangi özellik olarak? mevkiileri aynı gibi gözüksede görevleri çok farklı

İniesta, Dribling yapıp top taşır, kanatlara açılır, ceza sahasında daha çok bulunur Xavi'ye nazaran dahah ürkütücü oynayıp adam geçer bol bol.

Xavi, Defansif gereksinimlerde adam kovalar, atak oyuncuları ceza sahasında topla buluşturur, ve dahada önemlisi asistlik pası adresine teslim etmeyi bilir.

Neye göre kıyaslayacağız yakışıklılık olaraksa Xavi.

0|0
    0|0
    • Yazdığım gibi teknik direktör olsan ve ikisinden sadece birini takımına dahil etme şansın olsa hangisini tercih edersin

• Rakibe bağlı kıyas gerektirmez yine.

• abi öyle bi soru sormuşsun ki iki ucu bo.lu değnek ikiside birbirinden iyi ama illa ki bi cevap vereceksek xavi

0|0
    0|0
  • size sunu solıyım dunyada su an futbol karıyerını surduren futbolcular arasında en cok begendıgım adamdır XAVİİ...

0|0
    0|0
    • Xavi gerçekten muhteşem bir futbolcu kardeşim real fanı olmamıza rağmen kabul etmek gerek

• realcıyım koyu tamam mı xavi hayranıyım super oyun zekası

• iniesta olmadan barcelona pas yapamıyor son haftalardaki performanslarına bakılırsa xavı tek başına yapamıyor. ama iniesta da xavi olmadan bir yararı olmaz. bu iki isim birbirini tamamlayan oyuncular benim düşüncem

0|0
    0|0
    • Doğrudur bugün barcelona vs Leverkusen maçını izledim mesela Xavi yoktu barca zorlandı 3-1 kazandı ama 3.gol son dakika geldi zaten gol pozisyonuna girmekte bayağa zorlandı.bulduğu zaten 3 pozisyondu onu da gol yaptı yanlış hatırlamıyorsam

• Messi'nin elbette yetenekleri tartışılmazda xavi ve iniesta'ya çok şey borçlu dediğin gibi

• buna en iyi örnek messi'nin milli takımdaki performansıdır..

• Zor soru...Ayrım yapmak zor ama Inıesta daha ağır basıyo benim gözümde...

0|0
    0|0
  • Tartışmasız Xaviyi seçerim.

0|0
    0|0
  • yaşının daha genç olması nedeniyle iniesta daha cazip gibi...

0|0
    0|0
  • bence ikili olacaklar bunlar ayrı ayrı olmaz

0|0
    0|0
  • Iniesta

0|0
    0|0
  • Xavi.

0|0
    0|0
  • dunyada en begtendgım oyuncu xavi