Kızlar kendilerine nasıl teklif edilmesinden hoşlanırlar?

Bunu kendim için sormuyorum, genel olarak bakış açınızı merak ediyorum... bunu herkes cevaplayabilir... bunu birbirini hiç tanımayan kız -erkek için düşünelim... kızlar diyelim ki sizden bir erkek hoşlanıyor ve arkadaşlık teklif etmek istiyor, size nasıl yaklaşmasını istersiniz? tabi bu kişiden kişiye değişir ama ben şahsi görüşlerinizi merak ediyorum... mesela sizden hoşlanan bir erkek direk karşınıza çıkıp lafı hiç uzatmadan sizden hoşlandığını söyleyerek arkadaş teklif etse ne düşünürsünüz? vay be özgüveni çok yüksek bir erkek mi dersiniz? yoksa bu hareketi biraz serseri tarzı fırlamaca mı bulursunuz? ya da biraz utangaç çekingen davranmasını mı istersiniz? ya da elinize kağıt koyup kaçmasını falan mı istersiniz? :) v.s...soruyu lütfen espri malzemesi yapmayın, ciddi cevaplarınızı da bekliyorum...

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç yüzyüze ya da telefonda görüşme yapmadığım , yolda yanımdan geçse bie tanımayacağım bir kıza aynı böyle arkadaşlık teklif etmiştim :

arkadaşımın arkadaşısın. Niyetim belli , arkadaş gözüyle bakacaksan hiç konuşmaya bile başlamayalım. Yaşıtlarım 2. çocuğunu seviyo kimisi askerde , artık bir düzen lazım hayatıma. Beni tanıman için istediğin kadar zaman tanıyabilirim sana , acelem yok. Aşk kısık ateşte daha güzel oluyor.

Diye mesaj atmıştım :D Sonuç ne mi oldu? Olumlu karşıladı ve konuşmaya başladık :D Ama sonradan muhabbeti sarmadı. İyi seçmek lazım yani :D

0|1
    0|0
    • kızdan kıza değişir tabi bu ama dediğin doğru yavaş yavaş ilerlemek en doğrusu :)

• Hayırlısı olsun herşeyin :D:D

• eyvallah hacı :D

Kızlar Ne Diyor 2

• fazla romantik olmaya gerek yok yani teklif normal edilsin bence

0|0
    0|0
    • tamam normalde nası mesela... ne bileyim önce havadan sudan konuşarak sonra lafı teklife getirerek mi ya da direk söyleyerek mi falan nası yani? biraz açsan... :) mesela sen diyelim bir markette çalışıyorsun, bir erkek senden hoşlanıyor... sana nasıl yaklaşmasını istersin?

• bence iltifat ederek başlayıp onu daha yakından tanımak istediğini direkt söyle. eğer asla kaçırmak istemiyorsan vazgeçmek istemiyorsan garantiye al ve kırmızı tek bir gül ile git yanına. bence etkilenir...

0|1
    0|0
    • iltifat etsen abaza sapık muamelesi görme ihtimalin de var :) markette çalışan türbanlı bir kız var ama kararsızım, bir de kasımda askere gidecem :)

• arkadaşları onu iyi tanımıyor olabilir ya da o işyerinde ondan hoşlanan başka biri varsa seni uzaklaştırmak için yanlış şeyler söyleyebilir. hatta o bile tersleyebilir git kıza sor banane diye. rica ederim yardımcı olmaya çalışıyorum

• anladım bu kız milletinden korkulur anlaşılan, tekrar teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 1

• istediği kişinin teklif etmesinden hoşlanır : ) bu işin nasılı miçimi olmaz diycen neden öyle diyorsun bak çevrene bir sürü ornek dolu burada yazan kızların çoğu sevgililierinden ddert yanar :D ama gel gelelim onlarla çıkmışlar :D niye acaba hatta ayrılanlar geri dönsün ister ilginç bir iş hatta daha acayip bir örnek verim Kıvanç yakaı bağrı acsa off ne tarz olmuş derler :D sen yapsan kro bak be okuz derler :D

0|1
    0|0
    • hacı doğru diyorsun hoşlanmaları şart zaten tabi evet ya da hayır derler o ayrı mesele ama ilk izlenim önemli :)

• ilk izlenim demek tip zaten :D gerisi hikaye şekilci bir milletiz

• çok doğru söylüyorsun, şekilci ve paracı :)

Yükleniyor...