Merhaba arkadaşlar bu alıntının anlamı nedir? Yorumlarınızı beklıyorum

Benim hayatımda insanların çok şansı olmaz,tek yanlış her doğruyu götürür...Arkamdan konuşanlar sanmasınlar ki duymuyorum. Yerin kulağı var...Her canım diyene canımı vermem... insanların lafına kanıp insan harcamam...kendim görürüm yanlışı doğruyu. Benim geldiğim seviyeye gelmeden, benim çektiğim acıyı cekmeden..benim gibi tek basına ayakta durmadan eleştiri yapana burun kıvarana tek bir lafim var kolaysa sen dur dimdik hayatta.. Kimseye sırt dayamadan yaşa aşkınla,işinle,saygınla temiz saf yüreğinle...!Hayatımın hesabını yanlızca Allaha veririm... Kimseye değil...asla sıradan olmamı beklemeyin çünkü ben Ben olabilmek için çok bedel ödedim...!

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• gayet net cümleler nasıl görünmeyen fark edilmeyen bir anlamı olabilir ki

güçlüyüm diyor

sağlamım diyor

bu hale gelmek için çok zorlandım ama başardım diyor

ben görürsem varsınız yoksa bişey değilsiniz insancıklar diyor

kimseye güvenmem diyor

benim için hata bir kere olur ikinci şans yok diyor ( aynı ben :) )

falan filan

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Psikolojisi burdan bakınca megolaman gibi ayrıca bunalımda sanırım bir kaç yakın arkadaşı var mukemmel oldugunu herşeyi bildigini dusunuyor ancak verdigi kadarını alamamış biri ya da bunu yazarken melankolik ve yalnızlık çeken bir ruh halindeydi kendince birşeyler salladı

0|0
    0|0
  • klasik bir delikanlı mahalle cocugu agızı bu büyük ihtimal devrimci sözü ve bir hakimin karsısında ya da bir polisin karsısında söylenicek bir söz cıkarılan anlam bir dava ugrunda gösterdiği iradeyi temsil ediyor

0|0
    0|0
  • Çok sinirli bence psikiyatri ye görün ilerisi kötü bu işin şekil A habu yzan kullanıcu örnek

0|0
    0|0
  • Gaz gaz gaz yürü be !

0|0
    0|0
  • Facede ergenlerin hakkımda kısmına yazdıgı yazılara benzemiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bikmislar söylercok güzelmis ya. özgüvenin ta kendisi...

0|0
    0|0
  • anlamını söylüyorum.'' kroyum ben böyle saçma sapan şeyler yazarım ''

0|0
    0|0
  • gereksiz beylik laflar. komik geliyor bana bunlar. çok komik.

0|0
    0|0
  • Diyor ki "Ben çok gördüm geçirdim, insanların ne mal olduğunu bilirim, kimse umurumda değil, herkesi adam yerine koymam, hatalara eyvallahım yok. Herkes haddini bilecek yeahhh"

0|0
    0|0
  • ergence yazıldığı gibi okunur

0|0
    0|0
Yükleniyor...