Bugün cevap yazmanız lazımSınıftan bir kızdan hoşlanyorum kızlar yardımınıza ihtiyacım var lütfennn :)

ünideyim kızdan not isteme bahanesiyle ilk muhabbeti kurdum devamında ne yapmalıyım lütfen bugün notları getiricek unutursa felan ne yapıyım çok üsteliyim mi yoksa bahane olduğunu anlasın mı bilmiyorum lütfen kızlar

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• yavaş aslan bu ne heyecan:)

kız unutsa da unutmasada sen muhabbetine bakıcaksın

yani kızla arandaki bağı kuvvetlendirmeye çalışıcaksın. Tabi bunu yaparken kıza hoşlandığını belli etme!

Notu getirdi diyelim teşekkür edip arkanı dönme tabi veya unuttu "tamam yarın getıririsin" deyıp kestırıp atmıcaksın.

Notlar için teşekkür ederim de sana borcumu nasıl öderim de çıkar telefonunu numaranı yazarmısın de

sonra mesajlardan devam et

0|0
    0|0
    • getirirse sıkıntı yokda ordan yürürüm getirmezse ?

• sende saol kardeşim :)

• kuru teşekkür he

hani en iyi cevap;)

Kızlar Ne Diyor 1

• o dersi anlamadığını birlikte çalışalım mı de böyla kütüphane olur cafe tarzı bir yer olur okulun bahçesi olur bu tarz yerlerde ders çalışmak için çağır onun gözlerinin içine bakarak hoşlandığını belli etmeye çalışş notları unutursada tekrar iste nazik bir şekilde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• notları getırınce tesekkur babında sınema ya da yemek ısmarlamyı dene olmadı guzel bı hedıye al

0|0
    0|0
    • çok hızlı olmaz mı yaa?

• kardeşim kabul etmesede bende şimdiden diyim inş sevdiğine kavuşursun :)

• amin kardeş

Yükleniyor...