Bugün bizim yıl dönümümüz ama ben hala ona alacak bir şey bulamadım, yardim eder misiniz?

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum...

bugün bizim yıl dönümümüz ama ben hala ona alacak bir şey bulamadım bana yardım edersiniz size minnettar kalırım küfürsüz olursa sevinirim.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Git bir gömlek al, en üst düğmesini kopar, git düğme satan bir yere, SENİN adının baş harfinin yazılı olduğu bir düğme bul dik oraya, ya da bir düğmeye çıkmayan boyayla sen işle adının baş harfini... Sonra gömleği hediye et ona. Senin adının baş harfini görecek düğmede, "Bu nedir?" diyecek. Sen de ona de ki "Bensiz iki yakan bir araya gelmesin aşkım!" :)) Bence hem sempatik, hem esprili. Ne dersin?

0|0
    0|0
    • ya bu diye sormazsa?

• lütfen lüfenn

• bilmiyorum, akünün suyu boşalıyo :))

Erkekler Ne Diyor 5

• birşey söylicem ama sakın saçma bulma olur mu benim hayalim bu hepte yapmak istemişimdir o gün onu alırım hiçbirşey söylemem saece bir süpriz yaparım ve önceden aldıgım bir fidanı beraber dikerim topraga ve ikimizin sevgisinin o ağaçta ömür boyu kalmasını isterim

0|0
    0|0
  • hoş bir orijinal parfüm olabilir, kol saatide düşünebilirsin

0|0
    0|0
  • ben olsam basit ama kendi elleriyle yaptığı belki çok küçük ve üstelik beceriksizce bir hediyeyi en pahalı ve en çok ihtiyaç duyacağım hediyeye tercih ederdim.

0|0
    0|0
    • bu zamana kadar hep pahalı ama anlamsz şeyler aldım yıl dönümümüze özl bir şey olsn istiyorum.

• kış geliyor :) o na göre seçim yapman gerekiyo. seçenek çok

0|0
    0|0
  • güzel bir kazak veya mont olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...