Bir sinirle kızın gözünü morartım:(

erkek arkadaşımın eski sevgilisi sinirimi bozdu denmicek laflar dedi o sinirle kızın gözüne yumruk attım ne olursa olsun yapmamalıydım içimden tuttu :( bide nasıl öyle vurabildim hala şaşkınım sizce özürdiliyimmi yoksa özürdilemiyimmi

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Süper boşver özürü :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• aslında onun özür dlemesi lazım ama vicdan azabı duyuyorsun anlasıaln özür dilersen helallik almış olursun bunun da sana zararı olmaz aksine faydası olur

0|0
    0|0
    • şimdi özürdilersem de küçük düşcem bide nasıl yaptım bunu anlamadımki çok sinirlenen biri değilim heleki yumruk atacak biri değilim zayıfım kavga etmesini bilen biride değilim o an ben bile şaşırdım:D

• Ozur dilemek kuculmek degil olgunluk isidirde ne soledi artik caktin allah bilir hakliysan ozur dileme yok kiz normaldi sen kendin gaza geldiysen git ozur dile bise olmaz

• küfretti bende gözüne çaktım işte:D

• İlk olarak onun yapmanı istediği şeyi yaparak kendini küçük düşürmüşsün.Özür dilemek konusunda eğer yaptığından pişman olduysan ve aklından çıkmıyorsa özür dile ama yumruk yiyen kişi arsızca konuşmuş ve haddini aşmışsa özür dileme derim seçim sana kalmış ve bu soruyu birde erkek arkadaşına sormanı öneririm onun vericeği cevap onun kişiliği konusunda sana bir çok ipucu verebilir insanları daha iyi tanıman için bir öneri kimin kim olduğundan asla tamamen emin olamazsın.

0|0
    0|0
    • kızdı sana yakışıyormu diye

• Nasıl kızdı ayrıntılar çok önemlidir.Sinirli bir şekilde bağırarak mı yoksa seni kırmayacak derecede uyarı niyetinde mi?

• yapma öpüşün barışın

0|0
    0|0
  • :) dayak cennetten cıkmadır bıse olmaz kıs arkadasım olcak eskı sevgılısı yanımda durcak bıde konuscak vay arkadas ıyı sadece gozle kurtarmıs :) ben es konusunda hala modern olabılmıs degılım harıcıne eyvallah :D

0|0
    0|0
    • hım neyse yapmış bulundum oda küfretmeseydi sonra düşündümkü hiç birşey demicem

• ne dedi ki?

0|0
    0|0
  • O da senin gözüne bir tane oturtsun ödeşin bence.

0|0
    0|0
  • insanlık halidir olur böyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• delimisin ya ne ozuru? iyi yapmissin ,ellerine saglik :))

1|0
    0|0
  • o ne derse desin fazla ileri gitmişsin şuanda haklısın belki ama haksız konumdasın..fiziksel şiddet hoş değil

0|0
    0|0
  • özür diler misin dilemez misin bilmem ama bu tür davranışlar bir kızı çok basitleştiriyo en azından benim gözümde...yani demek istediğim biraz daha ağır ve zeki olunmalı, söz meclisten dışarı, saygılar...

1|0
    0|0
  • mahalle işi olmuş

1|0
    0|0
  • hazır başlamışken hırsını toptan çıkar özürü en son dilersin :)

0|0
    0|0
  • olsa da indirsem bir tane :D

0|0
    0|0
  • ayyyy iyi etmemişsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...