Kadını kadın yapan özellikler ve erkeği erkek yapan özellikler nedir sizce?

kadını kadın yapan özellikler ve erkeği erkek yapan özellikler nedir-nelerdir sizce?

0|0
8|37

En İyi Erkek Görüşü

• ne çok aşağılık varmış burda demekki kuyruk acıları varki ondan avatarına laf yapıyolar kendi avatarları bir sike benzese neyse :D kadını kadın yapan ve erkeği erkek yapan şey sadakattir bağlılıktır ne olursa olsun yarı yolda bırakmamaktır.

2|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 36

• Kadını kadın yapan göğüslerini fotoğraflayıp avatara koyup ilgi çekmek değildir. Önce bunu bil zaten gerisi gelir. erkek olanda bu resmine bakıpta sana asılmayandır.

3|3
    2|2
    • Kunteper ilk defa güzel bisey soyledin helal + :))))

• hayır yani herkez seçim yapmakta özgürdür senin-sizin benim seçimimi sorgulaman ne haddine

• Bak ben hakaret etmedim ama sen ediyorsun neden :))))

Bence sakin olmalısın bu kadar sinir iyi değil :))

Zoruna gitmeyecek eleştiri almak. Madem koydum göğüslerini abazanlar çıkacağı gibi eleştirenlerde çıkacaktır. Ne olacaktı ya herkes sana off harika anamm mı demeli egonu tavana mı çıkarmalı? Böyle mutluysan o zaman sende bu tarz tepkilere hazır olmalı ve o gösterdiğin şeylerle göğüs germelisin. Yok yapamam diyorsan o zaman açma kimse de laf etmesin. Sen açarsın bende yorumlarım :DD

• Böyle resme nasıl bir cevap verilebilir bilemedim ki şimdi

1|0
    2|0
  • Dolgun memişler.

0|1
    0|1
  • sanırım önce insani özellikleri bilmek lazım kadını erkeği geçip..bunları bir sayıp..ama anladığım kadarı ile burası için fazla bunlar.

2|0
    3|2
  • kadını kadın yapan doğallığı ,neşesi,çevresine gösterdiği sıcaklık ihoşgörü ,nazik ve kibar oluşu ,giyiminin verdiği sadelik ve çekicilik .zarif ve estetik beden yapısı ,hoş bir gülüş .

0|0
    0|0
  • Memeye sign yapan kızlar kız gibi kızdır.

0|0
    0|0
  • Kadını kadın yapan vajinası erkeği de erkek yapan penisidir.

0|0
    0|0
  • Kadını kadın yapan erkeğinin zor anında yanında olan... erkeği erkek yapan kadınına sahip çıktıgı andır.

0|0
    0|0
  • kadını kadın yapan olgunluğu, davranışları ve hamaratlığı, erkeği erkek yapan beyefendiliği dürüstlüğü ve ağır başlılığı, birazda maço olmalı bence erkek, bayanlarda anlayışlı olmalı

0|0
    0|0
  • Afedersiniz, memelerinizden dolayi duyamadim?

2|0
    0|0
  • Kadını kadın yapanı gördüm şuan :)

1|2
    1|1
  • Memelirimiz kkadar hur ve dik olabilsek

1|1
    0|0
  • kadını ve erkeği güzel yapan edeptir . edep ise güzeli sevmeye sebeptir .

1|0
    1|0
    • keşke profıl resmındede braz edep olsaydı sen sevme bnce guzeli brak bşksı sevsın.

• Ortalama 15 cm...

0|0
    0|0
  • ikisinde de duruş önemli.. kadın da erkek de ağır başlı olacak fazla yılışık olmayacak..

0|0
    0|0
  • Kadını kadın yapan vücudu, sesi, bakışları anladın sen. Erkeğinkide tam zıddı profildeki resim senin mi? bu arada cevabını bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Kadını kadın yapan özellik güzellik,çekicilik ve yatak performansı.. erkeği erkek yapan özellik atletik bir vücut sempatiklik ve yatak performansı

0|0
    0|0
  • Kadınlık ve erkeklik belkide

0|0
    1|0
  • kadını kadın yapan şey kalçalarıdır :-)

0|0
    0|0
  • erkek yapan özelliği bilemem de kadını kadın yapan özellik cilve ve erkeği mutlu etmeyi bilmektir bence.bu arada hangi şehirdeydin sen ya jkhfsgfjkh

0|0
    2|0
  • kadını kadın yapan olgunluğu, davranışları ve hamaratlığı, erkeği erkek yapan karizması ;)

0|0
    0|0
  • kadını kadın yapan hanımefendiliği, erkeği erkek yapan heybeti

0|0
    0|0
  • pantolonu göstere ütüdür kadını göstere götudur :D

0|0
    0|0
  • kadının terbiyesi erkeğin efendiliği

1|0
    0|1
  • sahiplenmemiz

0|0
    0|0
  • Göğüsler. Sadece göğüs geldi aklıma niyeyse.

0|0
    1|2
  • güzel memeler

0|1
    1|1
  • bakışı duruşu giyinişi tarzı kaçı ayakkabısı saati vucut yapısı oturuşu kalkışı tavrı gülüşü bakışı

0|0
    0|0
  • Duygusallik , Annelik ic gudusu , hisler

0|0
    0|0
  • oval hatlar ile sert hatlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 8

• "Memeler" kadını kadın yapmayacagi gibi, "penis" de erkegi erkek yapmaz.

Onemli olan o kafanin icindeki.

1|3
    3|2
  • meme diye cevap veresim geldi gözümüze sokmasaydın kardeş:)

3|1
    0|0
  • XX ve XY kromozomuna sahip olunması...başka ne olucağdı.:

1|0
    0|0
  • öküzlük erkeği erkek yapan özelliktir.duygusalıkta kadını

0|0
    3|2
  • meme

0|0
    0|0
  • efendi olsun adam olsun mutfakta aşçı sokakta beyefendi awfesa

0|0
    0|0
  • kadını memeleri.Şekil -A da resmedildiği üzre.

erkek için bişiy diyemicem.ben "Adam" lığına bakıyorum.

0|0
    0|0
  • Can sıkıntsına yorumları okudum bence kadını kadn yapan en önemli özellik gizemli bir havasının olmasıdır.

0|0
    0|0
    • niye gizlisin bacım

• Ne bilim be bacım içimden ne geliyosa onu yaparım bide bazen eklemesinler diye gzlerim sen dedinya bende gizliliğimi kaldraym dedim ama olmadı telden grdiğmden ya da kaldıramıyon herneyse artk başka sefere gizlemem tm

Yükleniyor...