Ne olacak bu cimbomun hali??

mancini geldi ama daha takim toparlanamadi futbolcular desen formsuz yönetim batirdi herseyi ee hani aslolan Galatasaraydi ne olacak bundan sonra Cimbomun hali?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim en azından önümüz açık diğerleri gibi acaba şikeden ceza alacakmıyız diye düşünmüyoruz Galatasaray toparlanacaktır ve tüm engellemelere rağmen Şampiyon olup 4. yıldızı takacağız

2|1
    1|2
    • tüm engellemelere rağmen derken arkadan iterek destek olmak demek istedin galiba:)))

• baros musun karos musun neysen ikidebir fb ye laf atıp durma skerm seni ...

• Kimsin lan sen adamsan gel klavye delikanlılığı yapma seni çok çok becermişler belli

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu konu hakkında çok yazdım daha yazamayacağım ama her şeye rağmen 4.yıldızı alıp kupanın sahibi yeniden Galatasaray olacak

0|0
    0|0
  • Toparlancaz..

Galatasaray sıradan bir kulüp degil..

Hem biraz sabır yahu..Mancini bir alıssın takıma..

0|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 11

• Bulgarıstanda bı takımın yenı t.dırektorunun ımza torenını basmıs taraftarlar bızimde boyle bı tepkı gostermemız lazımdı ış işten geçti artık.ardayı satıp rıerayı alıp dunya para veriyoruz yıllıgına mancınide aynısı olmaz umarım

0|0
    0|0
  • 3 sene önceki halinden farkı yok şuan

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be

0|0
    0|0
  • hiç bir b0k olmaz. bunu galatasaraylı olarak söylüyorum. ikinici sezona ankacak toparlanırlar.

0|0
    0|0
  • Toparlancazz

0|0
    0|1
  • Gs,den Bı halt Olmaz

0|0
    0|0
  • Takım rehavete kapıldı takımın uyanması için bir baraşırızlığa ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • galatasarayın normal hali bu.

terim gelince biraz iyi oluyor gidince normal haline dönüyor

1|0
    0|1
  • Düzelcez inş. Kopenhag maçından güzel bir sonuç çıkarıp moral bulmamız lazım

0|0
    0|0
  • Bu yıl çok sık adını hatırlatacağız bellıkı vefasız gassaray taraftarına. Fatih Terimi çok arayacaksınız.

0|1
    0|0
  • form sorunu var ayrıca yeni hocaya alışma dönemi de var 3-4 haftaya toparlar.

0|0
    0|1
Yükleniyor...