Uzun boylu kızların topuklu ayakkabı giymesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Boyum 1.82. Ve yakın bir zamanda nişanım var. Sevgilim 1.96. Yani topuklu giysem de onun boyunu geçmem. Ama insanların arasında çok büyük gözükmek istemiyorum, kararsız kaldım. Kısa topuklu ayakkabıları beğenmiyorum. Elbisem uzun olacak, babet tarzı bir şey giysem gözükmez. Sizce ne tercih etmeliyim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• topuklu yakkabı giymekten başka çaren yok .nişinda abiye ve şık bir ayakkabı tercih etmelisin .kıyafetinle ancak topuklu ayakkabı uyumlu olur .

boyuna göre en rahat topuklu ayakkabıyı tercih etmelisin .çok fazla olmamalı .hem rahat edersin hemde rahat yürürsün .kıyafetinin altındada göründüğünde şık durmalı .

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Zevkin neyse onu yapmalısın... Boyun uzun olsa da topuklu kaygısı taşıma, güzele herşey yakışır...

cut.

0|0
    2|0
  • Uzun boylulara genelde birçok kıyafet yakışır. Uzun topuklu ayakkabıların büyük bir çoğunluğu da seksiiii

0|0
    1|0
  • Başını göge erdirmeye çalışan , kendini millete begendirmeye çalışan güzellim hayallerinde duran bir kız modeli , ben görünce basıyom kahkahayı , aynen şöyle ; muahahahahah stotosver grill aahahahahah

0|0
    2|0
  • (: topuklu giy, hayran kalsınlar sana.

0|0
    1|0
  • Giysinler bir sakıncası yok sevgilin de çok uzunmuş zaten.

0|0
    1|0
  • bence topuklu giy devlerin aşkı desinler. :) şaka bir yana bence topuklu giymen daha güzel olur.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boyum 1.67 . 7-8 cm'e kadar topuklu giyiyorum kötü durmuyor.

Ama sende evet biraz kötü durabilir. link link bu tarz şık bir babet giyebilirsin en fazla 2-3 cmdir topuk.

0|0
    1|0
Yükleniyor...