Bu subaylar hangi sitelerde sayfalarda takılır ? :)

Arkadaşlar ciddi ciddi soruyorum :) Bu subaylar hangi sitelerde sayfalarda takılır. Takıntı yaptım arıyorum tarıyorum yok yok yok ! :D var mıbir fikri olan :D

Güncellemeler:
Fikir verin fikir, uğraşmayın :D Takılıyorlar, aile çevrem hep polis asker bir subayla akrşılaştım geçenlerde, bu kadarmı asil olur bir mesleğin insanı ya. Yok takıntılı bir şekilde aileme inat emniyetten değil teşkilattan biri ile evlencem :D
Astsubay istemiyorum onlar çok çapkın oluyor :D

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• ben subayım bu arada

0|0
    0|0
    • Arkadaşların nerede takılıyor :D

• kendine fazla güvenme derim subaylar bildiğin gibi değil ellerinden neçe kızlar geçiyor kala kala sana mı kalacaklar zor biraz kuzum o zor :)

• adamlar nefes almaya zaman bulamıyor bunlarda ellerinden ne kızlar geçiyo diyo:)

Erkekler Ne Diyor 21

• benim 1 arkadaşım subay ve :d facebooka takılıyor heralde facebook twitter filandır ks de bile vardır bence

0|0
    0|0
    • Varlar da işte bana gözükmüyolar :D

• ama hepsi asil değil sadece disiplin li bir yaşamları var inan ki evlilikte herşey cok daha farklı olur pişman olacagın birşey yapma yani

• Gizliden azanı teneşir paklar...

2|0
    0|0
  • subaylarsoruyo.com :D

2|0
    0|0
  • genelde o tür şeyler yasak diye biliyorum mesleklerini gizleyerek veya sahte isimlerle takılırlar herhalde

0|0
    0|0
    • Yasaktan ziyade, kimliklerini deşifre etmemek kimisi çünkü sasnalda çok farklı oluyor. Çevremdekilerden biliyorum, neyse hayırlısı bakalım

• ya normalde bizede yasak ama onlarda disiplin daha fazla onun için söyledim. neyse hayırlısı olsun diyelim

• akampüs e takıl

0|0
    0|0
    • Bi baakyım çok teşekkür ederim, saadetimin yapı taşına sebepsen dualarım seninle :D :D

• var bir bildiğim emin ol ama eskisi kadar takılıyolar mı bilmiyorum umarım bulursun

• subaylar asildir öyle her yere takılmaz, uzman çavuş- astsubay falan vardır da subaylar pek boş kalmadığı için bulman zor sanalda

0|0
    0|0
    • Aynen sanırım, her yer astsubay kaynıyor ama bir tane dahi subay bulamadım

• acılın ben subayım :)

0|0
    0|0
  • Napcaksın subayları

0|0
    0|0
  • subayı napacan kız. adamlar hayattan kopmuş

0|0
    0|0
  • askeriyede takılıyorlar ben hep orada görüyom onları

0|0
    0|0
  • Buradayım :D

0|0
    0|0
    • Herkes sitede subay olmuş diyen bayan arkadaşlarımız. Neyin ne olduğunu bilmeden yazıyorsunuzda, ne olduğunu bilmiyorsunuz. Şu an 3 sene sonra, Denizci Subay oluyoruz yani.

• güncelleyip durma şunu

0|0
    0|0
  • subayolsun.com

0|0
    0|0
  • kaç devre olsun?

0|0
    0|0
  • Olgun ve yüksek rütbeli istiyorsan Silivri'ye bi' göz at derim :/

0|0
    0|0
  • ha bu arada ben kız olsam kesin subay arardım hemde havacı :D

0|0
    0|0
    • :D Ben onu senin yerine yapıyorum yok karacı arıyorum :D

• No no no olmaz :D

• Bizimkiler bilyoner.com da takılıyordu :)

0|0
    0|0
  • subayın sıtede ne ısı var sasırmıssın sen

0|0
    0|0
    • Var, en azından tanıdıklarım takılıyorlar :/

• niyeki? subay olupta ne allah aşkına

• Takılmazlar böyle sitelerde :) çok lazımsa arkadaş var ayarlıyım :D

0|0
    0|0
    • Lazımlıktan değil geleceğimdeki ortalama 30-40 yılımı ona adamak istiyorum:D

• oldu ben bir sorayım arkadaşa olur derse haber veririm :D başka bir planı yoksa falan :D

• böle olmaz daha karşılaşcaz vs vss yaa du hayallerimi mahvettin :D

• başkalarıyla olan kızlar genelde subay astsubaylara gider sende öyle yapıcaksın anladım haklısın evde kalmaktan iyidir 2 yıl birlikte yaşadığım kız(kadın)da astsubayla evlendi çocuğu bendenmi acep:dd

0|0
    0|0
    • Ne ilgisi var ya, kişi cidden karşısındakini at gözlüğüyle bakıpta görürmü. Sadece merak ediyorum ya hepsimi öyle süvari gibi ciddi, ağır başlı, karakterli olurlar. Meslek resmen şekillendirmiş bir kişi tanıyorum yok ya evlenirsem subayla evlenicem :D

• akıl akıl gel şeyime takıl. biraz beyin be arkadaşım biraz !

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir varmış bir yokmuş birden sitede herkes subay oluvermiş...:)

0|0
    0|0
  • abim subay takıldığı sitede yok genel olarak arkadaşlarının da yok sosyal medya kurdu bir subay tanımadım ne biçim bir cevap bu pff

0|0
    0|0
  • ne yapcan asker mi tavlayacan :D

0|0
    0|0
  • benim kuzen var iki tane de kız arkadaşı var 3. olmak ister misin (:

0|0
    0|0
    • ahhaha :D iyiydi...:D

bu arada soran güncelleme yapma cevabını kişiye ver her seferınde oraya mı yazıcn :)

Yükleniyor...