Çapkın kadına bakış açınız nedir?

Çapkın kadına bakış açınız nedir?

Kadın çapkın olunca vay ahlaksız erkek yapınca vay aslanım olayına katılıyor musunuz?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Tabii ki vay aslanım sözünü siz beyler kendi aranızda diyorsunuz yoksa öyle saçma bir söz olamaz. Çapkınlık= karaktersizliktir bence. Önemli olan bütün erkeklerin hayalini süslemek değil hayatınıza gireceginiz erkeğin hayalini süslemektir.

0|2
    0|0
  • erkek gibi kadındır kendisii

1|1
    0|0
  • ikiside berbat

0|1
    0|0
  • ikisi içinde çok iğrenc diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Bu bence kisisel bir ozellik kadinda erkekte capkin olabilir ama esini hep rahatsz edecek bir durum o yuzden kendini tutmali

0|0
    0|0
  • Çapkınlıkla ahlağın ölçüldüğünü ilk kez duydum.

0|0
    0|0
  • Kadin ya da erkek sadakat yakışıyor.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çapkınlığı kadın-erkek olarak ayırmıyorum, ikisine de karşıyım.

yapan kişi gözümde, benim değerlerime, kültürüme, fikirlerime göre ahlaksızdır.

0|1
    0|0
  • Çapkınlığın kadını erkeği yok. İkisi de rezildir.

0|0
    0|0
  • Kadinin da capkin olmasi en dogal hakki. Ne yani erkek tecrube kazansin da kadin kazanmasin mi? Ondan sonra burda dert yaniyo millet kiz arkadasim seks sirasinda bayginlik geciriyo yok kizilaya kan verir gibi yatiyo diye. Ha soyle bisey var, kiz serbest oldugu surece. Basi bagliysa tavsiye etmem. Erkekler icin de.

0|0
    0|0
  • Kadının çapkını mı oluyor ? Eskiden biz ona fettan derdik ama devir değişmiş :)

0|0
    0|0
  • erkeğin çapkınına vay aslanım denmesi erkeklerin üstün görülmesindendir. kadının çapkınına ahlaksz denmesi normaldir malum baskıcı bir kültürü olan ülkede yaşıyoruz.. en ufak hareketine o* deniyorsa ona da öyle denmesi normaldir.

0|0
    0|0
  • Muhabbeti iyidir.

0|0
    0|0
  • çapkın kadın ne oluyomuş ona kaşar kadın denır erkek yapınca normal tabi yaratılış gereği

0|0
    0|0
  • Kaşar direk

0|0
    0|0
Yükleniyor...