Su arıtma cıhazindan kullanan varmi

Arkadaslar su arıtıcı kullanan varmi memnumusunuz ve peki fiyati ne kadardi :D simden tesekur ederim cevaplariniz icin

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Soru Süper :D Ben kullanıyorum tezgah altı ve normal 100 tllik alıcaksan filtre ayda 1 temizlemen yeterli olucak ve kıl gibi akıtman gerek su güzel oluyor :) Tezgah altındaki 800 1000 lira arasında degısıyor tat farkı çok az :) Ama tabiki tezgah altı deposu var sen her zaman kullanabilirsin :) sular kesilmedikçe depo bosalmaz :) Fiyat dedigim gibi tezgah altı su an kalıteli bişi istiosan 800-1000 lira normal ise 100 lira ve üstü :) Önemli degl :)

0|0
    0|0
    • Bi alisveris merkezinde 300 tlye gordum bu ne kdr iyi bilmiyorum benim.icin onemli olan caydanliklar ketiler.kirec tutmasin istiyorum 300tlye biraz ucuz geldi dandikmi diye dusundum hic anlamiyorum.bu islerden yha :D

• Cok tesekur ederim yardimin icin sagolasin cok yardimci oldun :)

• Rica Ederim :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Merhaba Sizlere detaylı bilgi vermek için buradayım. Su arıtma cihazları fiyatları 320 tl den başlar 1200 tl ye kadar çıkabilmektedir. Bunun sebepleri ise su arıtma cihazının filtre kalitesi çelik yapısı tank ömrü gibi etkenlerden dolayı fiyatı değişebilmektedir. yalnız şöyle bir durumda vardır. Bir çok firma pazarlama sistemi ile çalıştığı için her satan kişi satan kişinin müdürü bundan kar elde ettiği için fiyatlar yüksek gelebilmektedir. Biz water metropol su arıtma olarak sizlere toptan fiyatına perakende alış konusunda yardımcı olmaktayız. Ürünlerimiz çelik yapısı ve tankı Ankara ostimde filtreler ise amerikan ve tayvan malıdır. Yalnız bir çok kişide şu algı bulunmaktadır. Tamamen amerikan malı su arıtma cihazı yoktur. Amerika'da su arıtma cihazı fabrikası yoktur. bir çok pazarlamacı arkadaşımız bunun gibi yalanlar söyleyerek müşterilere amerikan malı diye cihaz satmaktadır. Sakın olan siz bunlara inanmayın. Tüm su arıtma cihazlarının üretim yeri italya tayvan ve çindir. başka yerde fabrikası yoktur bunun. Eğer sizlerde daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Water Metropol Su Arıtma

Bulut Ateş
    Su Arıtma Sistemleri
    Satış Ve Pazarlama Uzmanı

0|0
    0|0
  • Su arıtma cihazı sadece suyun içindeki kum gibi olmaması gereken bazı maddeleri temizler. Asla suya mineral açıdan bir zenginlik katmaz. Bu işlem için büyük paralar verip cihaz almanıza da emin ol hiç gerek yok. Suyu kaynatıp pamuklu bir süzgeçten geçirdiğinizde, en sağlıklı suyu elde edersiniz.

Eğer mineral açıdan da zengin bir su istiyorsanız, doğal kaynak sularına ve maden suyuna yönelmelisiniz.

0|0
    0|0
  • bende kullanıyorum iyi ya fena değil bir sorun yok şimdilik biz 1250 tl ye almıştık ama şimdi ucuzladı 750 ile 1000 tl arası bir fiyatı var

0|0
    0|0
    • Antalyada Bir alisveris merkezinde 300 tlye gordüm ama ne kdr saglam bilemiyorum alirkan neyine dikkat etmeliyim.bi bilgin varmi hic anlamiyorum

• ne demek ben teşekkür ederim :)

• senin 1000 tl ye aldığın cihazı bizden 500 e alıp size 1000 tlye satıyorlar,biz direk müşteriyede aynı fiyata veriyoruz satıcıyada

• yok kullanmıyoruz

0|0
    0|0
  • 1,5 milyarlık cihazi 20gun once cıkarip attım ihlastan almıstık yok fıltre bakımı yok şu bakımı yok tank patlamıs falan dayanamadım sımdı saka su kullanıyorum

0|0
    0|0
  • ya bırak ne ihlası ne markası hepsi aynı,biz direk tüketiceyede 500 e veriyoruz bizden alıp satanlarada kazıklanma boşuna bak analizlerini yapıyorum aynı yani..sen bilrisn

0|0
    0|0
    • Yani diyorsunki 300 tl olanlarda ayni ve iyi oylemi :)

• Yazdim tamam :D

• mesajın kapalı:)

• fiyatları 1.500 tl başlar iyisi ve bakımı vardır yapılması şart ek ücrete giriyor diye biliyorum anlayacgın senin maddi olarak tuzlu

0|0
    0|0
  • reklam olmasın ama biz bunların türkiye disbiritörüyüz ks bana kızmaz umarım :)

0|0
    0|0
    • sana şunu söyleyim sonuna kadar güvenle kullan ama pahalı almayın sakın bizden alıp 3 katına satıyorlar

• kullanmayın arkadaşım o 50-100 liralık cihazlardan, musluktan için daha iyi.

0|0
    0|0
  • kesinlikle bir orman suyu tadı vermese bile idare eder çay felan yapınca iyi oluyor

0|0
    0|0
    • Evt kirec tutmuyor o yönü iyi 300 tl var bitane ama ne kdr saglam o düsündürüyo beni hic anlamiyorum bu işlerden cünkü..:)

• ben 950 tl ye almıştım ve 2 yıldır kullanıyorum sizin aldığınız bilemicem zaten kullanmasıda kolay

• Biz kullanmıyoruz hatta gerek duymuyoruz zaten hazır su :D ne ugraşıcan filtresiyle suyuyla.

0|0
    0|0
  • abimler kullanıyor 800 tl maliyeti, satın alma su ile pek bir fark görmedim bende almayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 1.500 tl ama gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• su arıtma cihazı su da magnezyumu yok ediyormuş ama öyle duymuştum

0|0
    0|0
Yükleniyor...