Bugün sevdiğim kızla çok iyi zaman geçirdik ama telefon numarasını vermedi. Neden olabilir?

Sınıfıma yeni gelen bir kızdan hoşlanmaya başladığımı farkettim. Bu haftayla beraber 4 haftadır kız ile tanışıyoruz. 2. haftada konu açmıştım bu kadar hızlı gitme yavaş yavaş hislerini belli et dediler. Öyle yapmaya çalıştım ve bugün nedendir bilinmez geldi ben oturmadan önce oturmadıkları hemen arkadaki banka, ben oturunca yanıma oturdu ( bir arkadaşıyla beraber) .havadan sudan sohbet ettik baya güldük. Sonra çıkışta beraber yürürken birden bowlinge gidelim mi diye sordum. Çok büyük hevesle kabul etti bana öğretirsin dimi falan dedi ama en yakın arkadaşının işi çıkması dolayısıyla başka güne erteleyelim dedi. Neyse yolda yürürken ben senin telefon numaranı daha önceden almışmıydım ya diye sordum (başka bir yöntem aklıma gelmedi). Daha kimsede yok zaten ya bir ara veririm dedi. Neden böyle yaptı?

Not: Bu bowlinge gitme veya yanıma oturması çok normal gelebilir ama kızla daha yeni yeni konuşmaya başlamıştık. Bir günde, birden oldu bunlarr.

Uzun oldu biliyorum, ciddiye alıp okuduysanız sizlere teşekkürü borç bilirim.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• numarasını vericek merak etme olumsuz bişey yok

0|0
    0|0
    • İçimi rahatlattın çok sağol gerçekten :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ben de hemen vermem numaramı çok normal bir şey dğl mi niye hemen kıllanıyosunuz

0|1
    0|0
    • Peki sen olsan ne zaman numaranı verirdin? Yani ben de ona göre davranayım kıza sürekli numarasını isteyip de canını sıkmak istemiyorum

• bir bahane olur verir canı isteyince

• Acaba sevgilisi mi var ki

0|0
    0|0
  • Bilmem belki sana daha güvenmiyor? Cünkü daha yeni ya da sen numarani ver?

0|0
    0|0
    • Şimdi bir kere istedim vermedi bir de üzerine ben vermeye kalkarsam iyice sıkmış gibi olmaktan korkuyorum.

• Ben de öyle düşünüyorum bowlinge gittiğimizde bir kez daha o an aklıma gelmiş gibi bir hava yaratıp sormaya çalışacağım. İlgine teşekkürler :)

• Tamam en iyisi:) Ö.d herzaman..

Erkekler Ne Diyor 2

• verecek.sabırlı ol.

0|0
    0|0
  • bunu benzer durum banada olmuştu sadece numarası yerine face'ini istemiştim. neyse takip edeyim belki benim işime yarayan bir cevap gelir :)

0|0
    0|0
    • Maalesef benimki facebook kullanmıyor o yüzden okul dışında tek haberleşebileceğim yol telefondu

Yükleniyor...