Ayrıldığınız sevgilinizi arar mısınız? Haklı olsanız ve bir daha başlamaması gerekiyorsa bile gururmu yaparsn

Ayrıldık. Bitiren benim. Haklı benim. Ama çok özledim. bir daha başlaması da imkansız sadece şu an sesini duymak istiyorum. belki yarın keşke aramasaydım diyeceğim ama tek isteğim sesini duymak şu an. Peki ya siz arar mısınız?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Başındaysan yolun şunu bil ki; mutlu etmez hiçbir eski. Hemen çek bir çizgi. Dönmiceksin bir kez, bitti. Asla yeni olmicak. Denemesi riskli, acın yeni dindi. Biliyom nasıl canın ister aramak. En güzeli gidip bakkala bir şarap al. Kağıt kalem bulup satırları karala hisleri kağıda döküp fondip yap şişeyi ondan sonra yak ama. Bütün bunları bilip kaptırırsan yine de.. Temkinli olmayı dene bir kere. Ölümüne sev ama yapışma değilsin ki bir kene. Israr etme itene. Sıradaki için sipere.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hem haklısın hem arıyorsun olmaz öyle şey. o seni çok istese zaten şuan barışmış olurdunuz çünkü o sana gelse sen kabul ederdin ben derim ki aşkta gurur olmaz gurursuzda insan olmaz hiç böyle şeylere kalkışma durduğun yerde. o seni arasın sen değil. dünyanın sonuymuş gibi davranma.

0|0
    0|0
    • belkide haklısın bu ani ruh saçmalıklarından iğreniyorum

• öyle yapacağım...

• güzel böyle ol hep.

• Aramam.

0|0
    0|0
  • Ben aradım aşkta gurur olmaz,bir tarafın araması şart,tabi tersleme ihtimali de var ama yine de sonradan pişman olmamak için aradım

0|0
    0|0
    • ne değişti peki

• anlıyorum inanki...

• hayır aramam bıttımı bıter

0|0
    0|0

• Aramam Bittimi biter.

0|0
    0|0
  • pişman olacağı hiç bişeyi yapmamalı insan,iyiki aramışım diyeceksen hiç durma ara..

0|0
    0|0
  • şu an bende sevdiğimin sesini duymak istiyorum ama telefonu hiç bulamayacağım biyere saklayıp sonrada unutuyorum :( malum zaafıma yenik düşerim..

0|0
    0|0
  • sevgilim de beni terk etmişti onu haksız yere suçladığım için... kızöasına hak verdim ama gitmesini hazmedemedim... bir insanı bu kadar yakıneden tanıyıp bağlandıktan sonra kaybetmek çok kötü... o yüzden pesini bırakmadım hergün mesaj attım falan ... sonra umutsuz son kez sabaha kadar düşünüp hayatımın geri kalanı olur musun dedim hayır deseydi vazgececektim ama o sabah tamam dedi :) yani diyeceğim o ki seviosan ilerde pişman olmamak için ara bırakma onu...

0|0
    0|0
  • Bittikten sonra ilk ben aramıştım ve pişman olmuştum sonradan, çünkü az değer gördüğümü anlamıştım, sakın deneme o yüzden. Burnundan gelir yoksa.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle aramam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben de aradım son bir kez konusmak icin konustuk.Sonra durmadan o beni aradı bir süre böyle gidiyo sonra pişman oluyo geri yine aynı şeyleri yapıyo en iyisi sen bikere ara icinde kalmasın sonra bidaha sakın arama zaten seni istiyosa arar istemiyosada sende isteme

0|0
    0|0
  • İki kez insan annesinden ayrılır biri doğarken, biri ölürken. iki kez insan sevgiliye bağlanır biri başlarken, biri biterken. insan hayat iki kez anlam yükler biri ağlarken, biri gülerken ve insan sadece bir kez kıymet bilir o da elindekini kaybederken.

0|0
    0|0
    • bedduam oldu biiyor musun dostum bedduam oldu o kız beni kaybettiğini fark etsin beni anlasın kıymetimi anlasın dönse başlamam ama yeter ki beni anladığını kaybettiğinin pişmanlığını yaşadığını göreyim canı yandığını göreyim

• en mantıklısı

• üzme tatlı canını kalbinin kirasını zamanında öde yoksa kalbin yerinden cıkar.

• asla aramam arasada açmam...

0|0
    0|0
  • ne çok güzin abla varmış

0|0
    0|0
  • büyük konuşmak gibi olmasın fakat hayır

0|0
    0|0
  • Cevaplayacağını bilsem... bir saniye bile durmam

0|0
    0|0