Uygun fiyatlı akıllı telefon istiyorum

görünüş olarak büyük ekranlı(dokunmatik) kamera özellikleri iyi olan ve tercihen android telefon arıyorum önerileriniz neler

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bütçeni öğrenebilir miyim?

0|0
    0|0
    • en fazla 750ye kadar alabilirim çünkü öğrenciyim taksidini kendim ödeyeceğim elimdeki telefonu satıp. elimdeki için de 100 lira veriyorlar:) geri kalanını harçlığımla..

• yok kesinlikle marka takıntım yok. ama en başta görünüş olarak beni çekmesi lazım. yanlış bir düşünce belki ama:) gm yi çok istedim telefoncu aklımı karıştırdı bugün yeni telefon sonradan arıza çıkarabilir diye..

• kesinlikle :) tasarım takıntısı bende de var sırf o yüzden hala şu lanet telefonu kullanıyorum link hem tasarımı cezbeden hem de aradığım özelliklerde bir telefon bulamadım :)

telefonculara bakma. daha pahalısını satmak ister onlar. ya da mağazadaki elemanlar. satış başına komisyon alırlar. o telefonun yurtdışı versiyonu bu link orda nisanda çıktığı yazıyor bak. yeni değil yani.

Erkekler Ne Diyor 5

• tab 2 tavsiye ediyorum kullanışlı ve uygun fiyatlı :)

0|0
    0|0
  • ya general mobile al ya da gm discovery mukkemmel bise butcen yeterse al derim

0|0
    0|0
    • evet onu istiyorum bende hatta çokçok araştırdım hiçbi kötü şey duymadım hakkında ama bugün telefoncu "telefon yeni çıktığı için arızasız olduğunu henüz garanti edemeyiz" dedi. aklımı karıştırdı doğru sanki:/

• Gm Discovery piyasanın en iisi.

0|1
    0|0
    • evet onu istiyorum bende hatta çokçok araştırdım hiçbi kötü şey duymadım hakkında ama bugün telefoncu "telefon yeni çıktığı için arızasız olduğunu henüz garanti edemeyiz" dedi. aklımı karıştırdı doğru sanki:/

• zaten markaya para verme gibi hatayı 2 kez yaptım daha da düşünmem bir bilgisayar fiyatına telefon almayı.

• ya alınabilir alınmaz diye birşey degıl ısı sornu gıderılse 10 numara telkefonlar ama discovery hem ıyı hemde ucuz.

• Kimseye uyma aklınma yatan ne varsa onu al

Her telefonun sıkıntıları var.

Ve olacak.

0|0
    0|0
  • Bütçene göre değişir..büyük ekran derken galaxy note büyüklüğümü yoksa s4 tarzı mı .

0|0
    0|0
    • ikisini de beğeniyorum görünüş olarak. ama ikisini de alamam bütçemi aşıyor:)

• Örnek verdim sadece .ben lumia 520 kullanıyom 4 inç ekranı var ama önermem sana..arkadaşlar gm Disco önermiş bende öneriyom ..600 tl ye o donanımda telefon bulamazsın

Kızlar Ne Diyor 1

• s3 mini tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...