Hoşlandığınız birisine karşı davranışlarınız nasıl olur?

Kız arkadaşlar sizin yorumunuzu bekliyorum :)

Hoşlandığınız birisine karşı davranışlarınız nasıl olur.Mesela onunla yanına gidip muhabbet eder misiniz yoksa uzaktan mı belli edersiniz ilginizi ? Ya da o kişiye herkese nasıl davranıyorsanız ona da mı öyle davranırsınız ? Teşekkür ederim :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ben şahsen gider muhabbet ederim herkesten çokta farklı davranmam pekte belli etmem çakıtırmadan ortak yön ararım mesela iddaa oynuyosa maçları takip ederim fikir verirrim şansıma o maç tutar hep bana oynatır sonra baya yakınlaşırız ilerletirim olayı çok çakalım yaa :D

0|0
    0|0
    • :) hmm anladım.Sınıftan bir kız benimle tanışmak istiyordu,hep benimle tanışma çabasındaydı.Bugün sonunda tanıştık.Oturduk 1 saat falan muhabbet ettik.Onun için yönelttim bu soruyu :) Tanışmadan öncede bakışmışlığımız da oldu. :) Duygularını ölçmem için zaman mı gerekli ?

• bence telefon numarasını hemen değilde faceye hemen ekleyebilirsin sor önce eklesem sorun olurmu diye sonra ekle ordsn selam naber falan sohbet ilerler zaten kızın tavrlarına bak sınıfta falanda ilgilen yanına otur 1-2 haftaya açılabiliirsin duygularını söyle sonrası gelir :D haber ver banaa merak ederim :D

• faceden tanışmadan önce ekledim biraz acele ettim sanırsam ama kabul etti :) işte bugün de ilk defa karşılıklı yüz yüze muhabbet ettik :) kızın tavırları birşeyler hissediyor gibi geliyor ama ne bileyim tam olarak daha anlayamadım :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben uzktan belli ederim sanırım bu konuda biraz çekingenim. Ne bileyim böyle çok gözgöze gelirsek zaten belli olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• onların ne yapcağı belli olmaz

hiç benle ilgilenmeyen kız geldi teklif etti :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...